Shinko z białym bokiem
Odpowiedz do tematu

:
Bridgestony zamieniłem na Dunlopy w strugach deszczu idealnie się prowadziły .
byłem mile zaskoczony. :shock:


ps. Jery i Jorglik potwierdzą :mrgreen:

:
Siemka :mrgreen: Mam pytanie czy ta oponka wejdzie mi na tył jest 160/80 15 a ta ma 170
Honda shadow 750 aero 2005r

http://www.netcar.pl/opon...607420,szi.html
Pozdrowionka :thx:

:
intruz25 napisał/a:
Siemka :mrgreen: Mam pytanie czy ta oponka wejdzie mi na tył jest 160/80 15 a ta ma 170 ...


...wejdzie ;-)

:
intruz25, zajrzyj jeszcze tutaj: http://allegro.pl/dunlop-...4671658793.html
w niewiele większej cenie masz komplet (ewentualnie dopytaj o rozmiary) i to podobno z roku 2014.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Chcę kupić oponki z białym bokiem ,na tył teoretycznie bym miał tą 170 ,tylko trudniej znaleźć na przód 120/90 17 z białym bokiem albo jest taka cena że ręce opadają :koso:

:
powiedzcie mi jak jest z utrzymaniem czystości tego białego boku ?
spotkałem gościa który mówił że nad jedną oponą musi 1h posiedzieć żeby była czysta
jak wy sobie radzicie z tymi oponami ?
zastanawiam się czy brać zwykłe czy z białym pasem myślę o Shinko SR777

:
Trochę odgrzeje stary temat, ale nie chce tworzyć nowego nie potrzebnie.

Chodzi mi po głowie wrzucenie opon z białym bokiem i tu mam pytanie. Jak jest z trwałością tego pasa ? bo opony są przez ten dodatek droższe. Jak jest z utrzymaniem tego pasa aby faktycznie był biały ? Bo jak po 100 km ma być cały czarny od pyłu z klocków czy smaru z napędu, a doprowadzenie go do ładu ma się wiązać z godzinami spędzonymi w garażu \ze szczotką w łapie to muszę się nad tym poważnie zastanowić.. :)

Dzięki za rady i spostrzeżenia.

:
Z tego co czytałem z opinii użytkowników to faktycznie ładnie wygląda na początku. Później już nie bardzo i trzeba baaardzo pielęgnować i czyścić aby były białe.

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
mam opony z białym pasem przód tak bardzo się nie brudzi , tył bardziej nawet zrobił się zżółkły chyba od spalin no i trochę schodzi z czyszczeniem ale efekt super

:
Destiny szczotka + CIF = czysty biały bok...
Trzeba regularnie/dość często myć aby nie zżółkły i tyle... Ja poświęcałem godzinkę-półtorej na całe moto(mycie/czyszczenie opon/suszenie /woskowanie i polerowanie lakieru/natłuszczanie i nabłyszczanie skór/polerowanie chromu) więc tragedii nie ma... Najgorzej jak "zapuścisz jak dziki agrest" i wtedy chcesz wyprowadzić na błysk...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Używam środka silikonowego (mam w garażu, jakby co to wrzucę nazwę). Cif tez daje radę. Najtrudniej jest z prawą stroną tylnego koła. Uważaj jaką oponę kupujesz, widziałam oponę zadbaną ale przebarwiał się pasek na jakiś brunatny kolor, zaczynał "wyłazić" od wewnętrznej strony.

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
a schodzi Wam ten biały bok, tzn ta farba sie sciera z czasem? bo ja dopiero co załozyłem u siebie :-)

:
Tomek_gnr napisał/a:
a schodzi Wam ten biały bok, tzn ta farba sie sciera z czasem? bo ja dopiero co załozyłem u siebie :-)

Nie ma prawa - to guma, a nie farba.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Ja czyszczę benzyną ekstrakcyjną i jest super. Wystarczy jedno przetarcie szmatką bawełnianą i jest z powrotem biała.

:
Chyba się skuszę na taką wersje opony, bo coraz bardziej podoba mi się wizja czarnej felgi, z guma o białym boku.
Teraz trzeba znaleźć dobrego kapcia w dobrej cenie :)

macie jakieś sprawdzone sklepy, po za oponeo ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group