Wybebeszanie wydechów
Odpowiedz do tematu

:
Trom napisał/a:
Żeby jeździł szybciej , to trzeba zrobić kat. "A" kupić większy motocykl i się nie zastanawiać ,przerabiać itd.
Ja wyszedłem z tego założenia , że jak mi się zrobiło za mało to sobie powiększyłem (choć niedawno zarzekałem się że 125 ccm mi wystarczy).Polecam takie rozwiązanie problemu szybkości,mocy itd. ;-)


Dokładnie miałem ten sam objaw. Po miesiącu jeżdżenia od zakupu uznałem, że coś jest nie tak. Wbijałem sobie jednak do bani, że jestem już za stary na chodzenie na kurs i robienie prawka A, więc 125cc musi mi wystarczyć. Jednak zaparłem się i dałem radę i okazuje się, że bez większych problemów. Dodam, że małą Hanią zrobiłem raptem 1000 kilometrów ;-)

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
To ładnie jak narazie musi mi też ona starczyć chodź przejechałem jakieś 2000km musze jeszcze trochę poczekać by zwiększyć pojemność

:
borejek343 napisał/a:
.... Dodam, że małą Hanią zrobiłem raptem 1000 kilometrów ;-)


Ciekawe jak będzie z dużą :-P ,czy ruszysz cztery litery i polatasz trochę :ride:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Tomku polatam, polatam. Z poprzedniczką miałem pewien dyskomfort, że kosiarka, że popierdułka, że nikt mnie nie bierze na poważnie....

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
borejek343 napisał/a:
Tomku polatam, polatam. Z poprzedniczką miałem pewien dyskomfort, że kosiarka, że popierdułka, że nikt mnie nie bierze na poważnie....

:shock: -było pisać , że masz kompleksy może byśmy pomogli , wsparli duchowo ,
potrzymali za rączkę itp. , całe szczęście że sobie poradziłeś i teraz to będzie tylko poważnie .

:
:-)8 :-)8 :-)8 :toast: dołożyłeś do pieca

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Tez mialem jakies kompleksy ale stwierdzilem ze nie wazne czym sie jezdzi, wazne ze sie jezdzi. Poki co nie przekroczylem 90km/h wiec 125 mi wystarcza. Ale potem kto wie? :-P

chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)
:
Daro66 napisał/a:
borejek343 napisał/a:
Tomku polatam, polatam. Z poprzedniczką miałem pewien dyskomfort, że kosiarka, że popierdułka, że nikt mnie nie bierze na poważnie....

-było pisać , że masz kompleksy może byśmy pomogli , wsparli duchowo ,
potrzymali za rączkę itp. , całe szczęście że sobie poradziłeś i teraz to będzie tylko poważnie .


Żeby to tylko nie był ten wstydliwy kompleks :) hehehehe tak żarcik


Gadałem ostatnio w pracy prze telefon z gościem "starą kategorią - A" . Jak mu powiedziałem że mam VT125 i sobie latam że może "ni ma" szału" z prędkością, na to On że przy 90-100 km/h tak samo nieprzyjemnie wieje i huczy w kasku na moto 125 cm3 czy na moto 650 cm3 i że przyjemnie się jeździ z taką prędkością aby nie huczało.

Potwierdzam to co powiedział ostatnio jechałem na małą wycieczkę z żoną . To był jej pierwszy raz więc się ciut bała jechaliśmy 70 - 75 km/h. Iiiiii powiem cichutko przyjemnie silnik mruczy krajobrazy przemykają było super . : )

:
siwytd, powiedz mi czy ty uzywales wiertla SDS czy zwyklego

:
Panowie nie oszukujmy się. W końcu przychodzi ten dzień kiedy każdy przesiada się na większe moto. U niektórych trwa to wolniej, u niektórych szybciej. Jestem na tym forum od roku i bacznie obserwowałem ten trend. Zacząłem też od 125 i w sumie dobrze bo przynajmniej sprawdziłem, czy motocyklizm mnie kręci. Okazało się, że tak kręci, że szybko zrobiłem kat A i jest gitara.

P.S.

Temat dotyczy wydechów, więc nie drążmy dalej tego wątku.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Fatum napisał/a:
moc może się zmniejszyć, jak pisałeś, będzie potrzebna regulacja jak przy każdej ingerencji w silnik...
a propo rozwiercania wydechu w 125, aby dźwięk był co najmniej znośny, jest sens o ile dowiercimy się przez wydech do silnika i ten rozwiercimy do minimum 600... :mrgreen:


Zawiesiłeś mi system :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Matthew90 - SDS to sposób mocowania - jak masz wiertarkę SDS to nie włożysz zwykłego wiertła ;-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Matthew90 - sorki ze nie odpisalem szybciej ale od soboty w Chinach na wycieczce jestem i net tylko jak mam wifi w hotelu bo tu ceny sa chore za mb.
Mialem zwykle wiertlo nie sds bo taka mam wiertarke. Ale poprawialismy z kolega Qharkiem akurat wiertlem sds u niego potem. Nie wiem jaka to roznica ale pytales to odpisalem :-P

chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)
:
Witam,tu ja mówię :ride: z Polski,mam pytanko czy ktoś robił z tłumikami BSM, bo w mojej Hani właśnie takie są, jeżeli tak to jakie efekty osiągnął.

:
Tutaj

wszystko dla przyjemności bezcenne :)
:
hałabała napisał/a:
Tutaj

Do Hałabały - odpowiedz mi bracie, czy w ten sposób pomogłeś pytającemu?
I kolejne zapytanko do ciebie: z czego wynika ta twoja propozycja-obowiązek odsyłający do przywitalni?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group