Pytanie. Banał.
Odpowiedz do tematu

: Pytanie. Banał.
Krótko i treściwie.

Jakie są rzeczywiste wymiary Hondy Shadow Aero?

Oczywiście w szerokim Internecie istnieją wymiary Hondy, jednak nie do końca w te podawane wymiary wierzę. Wolałbym mieć na żywca wymiary. Jakby któryś z zacnych Kolegów mógłby zejść do garażu z "metrówką" byłbym stokrotnie wdzięczny. Parametr potrzebny do wymiaru nowych drzwi. Wystarczy pospolita "90", czy trzeba zamówić "100".

: Re: Pytanie. Banał.
ticky napisał/a:
Krótko i treściwie.

Jakie są rzeczywiste wymiary Hondy Shadow Aero?

Oczywiście w szerokim Internecie istnieją wymiary Hondy, jednak nie do końca w te podawane wymiary wierzę. Wolałbym mieć na żywca wymiary. Jakby któryś z zacnych Kolegów mógłby zejść do garażu z "metrówką" byłbym stokrotnie wdzięczny. Parametr potrzebny do wymiaru nowych drzwi. Wystarczy pospolita "90", czy trzeba zamówić "100".




To jeszcze chyba zależy od rodzaju kierownicy.

Ja mam drzwi 90 cm i trochę musiałem pomanewrować żeby wjechać. Jeśli masz możliwość, to lepiej zamów 100 cm.

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
: Re: Pytanie. Banał.
yanucha napisał/a:
ticky napisał/a:
Krótko i treściwie.

Jakie są rzeczywiste wymiary Hondy Shadow Aero?

Oczywiście w szerokim Internecie istnieją wymiary Hondy, jednak nie do końca w te podawane wymiary wierzę. Wolałbym mieć na żywca wymiary. Jakby któryś z zacnych Kolegów mógłby zejść do garażu z "metrówką" byłbym stokrotnie wdzięczny. Parametr potrzebny do wymiaru nowych drzwi. Wystarczy pospolita "90", czy trzeba zamówić "100".




To jeszcze chyba zależy od rodzaju kierownicy.

Ja mam drzwi 90 cm i trochę musiałem pomanewrować żeby wjechać. Jeśli masz możliwość, to lepiej zamów 100 cm.






Kierownica oczywiście standardowa z fabryki.

Tylko są dwa znaczne minusy, jeśli 100. Po pierwsze: zakup takich drzwi jest znacznie większy, bo bardzo trudno dostać 100 w sklepie. Trzeba zamówić.

Po drugie: jak zamówić to czas. Akurat jest okazja bo majster ma wolne do 7 stycznia i mógłby wyburzyć i wstawić drzwi. Ale jak nie będzie drzwi na piątek to z tych planów nici.

Dlatego zastanawiam się nad 90. Właściwie w to pomieszczenie (ogrzewane) będę wjeżdżał zimą, kiedy na dworzu już blisko zera, czyli tak naprawdę kilka razy na rok. Zastanawiam się.

:
Zabudowałem miejsce garażowe po budynkiem i zrobiłem do wjazdu drzwi 130 cm ( oczywiście skrzydła po 62cm każde i uważam ze to jet dobry wymiar - do wjazdu i tez do manewrowania :roll:

:
rufi napisał/a:
ja zapytam tylko o jedno , o jakie aero konkretnie chodzi ?




Szczerze to nie wiem, jak to się określa, przypasowuje. Rocznik 2005.

:
rufi napisał/a:
2005 powiadasz ? to zostaje jedynie vt 750 c4. drzwi 90tki stykną .




Dzięki.

:
Wymiary(dł.xszer.xwys.)

2510x920x1125mm

to wymiary Aero z 2008 r

albo cóś tutaj

http://www.bikez.com/moto...w_aero_2004.php

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group