przezroczysta rurka
Odpowiedz do tematu

: oto fotki
Jak wczesniej obiecalem, zamieszczami kilka fotek tej sprawczyni zamieszania

:
Ta rurka wydaje się tam być zupełnie niepotrzebna :) bardziej martwi mnie ostatnie zdjęcie... skąd ten bąbel na głowie : ;)

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
Ta rurka wydaje się tam być zupełnie niepotrzebna :) bardziej martwi mnie ostatnie zdjęcie... skąd ten bąbel na głowie : ;)




Jaki bąbel, nic nie widzę, chodziło Ci o te zmarszczki :twisted: :?: :twisted:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Bąbel i zmarszczki wzięły sie właśnie z tego tęgiego zastanawiania się: do czego ta rurka...? ;-)

Ale jest szansa, że przy okazji zbliżających się Świąt spotkam poprzedniego właściciela i zapytam otwartym tekstem: o co k... z tą rurką, Wesołych Świąt, chodzi? :mrgreen:

:
Moim zdaniem ktoś tu coś kombinował, tylko co? :?: :?: O to jest pytanie. :?: :-D

Po tych fioletowych opaskach widać, że to nie jest fabryczne wyposażenie Twojego moto. :lol: :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Przeca to resztki instalacji NITRO. Made by Stasiek :mrgreen:

:
andryszek napisał/a:
Bąbel i zmarszczki wzięły sie właśnie z tego tęgiego zastanawiania się: do czego ta rurka...? ;-)

Ale jest szansa, że przy okazji zbliżających się Świąt spotkam poprzedniego właściciela i zapytam otwartym tekstem: o co k... z tą rurką, Wesołych Świąt, chodzi? :mrgreen:




A może to odpowiertzenie siedziska...ha.ha :shock:

:
AJK napisał/a:
andryszek napisał/a:
Bąbel i zmarszczki wzięły sie właśnie z tego tęgiego zastanawiania się: do czego ta rurka...? ;-)

Ale jest szansa, że przy okazji zbliżających się Świąt spotkam poprzedniego właściciela i zapytam otwartym tekstem: o co k... z tą rurką, Wesołych Świąt, chodzi? :mrgreen:




A może to odpowiertzenie siedziska...ha.ha :shock:




Ta... jak andryszkowi się chce popierdzieć, to... w rurkę :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Dziękuję Szanownym Kolegom za cenne wskazówki - zapewne w wiekszosci poparte wlasnymi doswiadczeniami i powiedzeniem, ze kazdy chory mimo woli, pokazuje gdzie go boli :mrgreen:

:
andryszek napisał/a:
Dziękuję Szanownym Kolegom za cenne wskazówki - zapewne w wiekszosci poparte wlasnymi doswiadczeniami i powiedzeniem, ze kazdy chory mimo woli, pokazuje gdzie go boli :mrgreen:




O tak, uwielbiam jak gazy opuszczają mój organizm :twisted: :lol: :twisted:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
yanucha napisał/a:
andryszek napisał/a:
Dziękuję Szanownym Kolegom za cenne wskazówki - zapewne w wiekszosci poparte wlasnymi doswiadczeniami i powiedzeniem, ze kazdy chory mimo woli, pokazuje gdzie go boli :mrgreen:




O tak, uwielbiam jak gazy opuszczają mój organizm :twisted: :lol: :twisted:




Yasiu jak nie upuści gazów to mu gówniane pomysły przychodzą do głowy :mrgreen: :mrgreen: :-P :-P

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
jarek73 napisał/a:




Yasiu jak nie upuści gazów to mu gówniane pomysły przychodzą do głowy :mrgreen: :mrgreen: :-P :-P




W przeciwieństwie do Ciebie nie mam takich pomysłów :-P

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group