Wyrzuca płyn ze zbiornika wyrównawczego
Odpowiedz do tematu

: Wyrzuca płyn ze zbiornika wyrównawczego
Witam! Mam problem dotyczący wyrzucania płynu ze zbiornika wyrównawczego po staniu długo na wolnych obrotach np w korku. Wykluczam uszczelke pod głowicą poniewaz przejechałem tak już ponad 10000km i w czasie jazdy w upale nic sie nie dzieje tylko jak stane w korku lub poruszam sie slimaczym tempem. Nie wiem co sprawdzic- termostat, czujnik temp. Wentylator sie włącza ,ale na ok 5sek. Chłodnica jest cała gorąca wiec chyba nie zapchana. Dziekuje za cenne uwagi i wskazówki na ktore czekam :-)

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
Miałem identyczne objawy w samochodzie.I tak też zrobiłem wiele tysięcy km.Dolewałem tylko płyn.Najgorsze były podjazdy i korki. W trasie bez problemów.Wskaźnik temperatury na swoim miejscu. I to była właśnie uszczelka!!!

:
Prośba do kolegi - nie zakładaj dwóch takich samych wątków w dwóch różnych miejscach. Zwłaszcza, że dostałeś odpowiedź, że czas wyczyścić chłodnicę. A swoją drogą warto by troszkę na forum pogrzebać - i nie tylko 1100. Na dziale 500 jest opisana moja i kolegi Bartka walka z układem chłodzenia 500 Między innymi to .... warto przeczytać, bo objawy masz takie jakie mieliśmy w tamtej maszynie. Tak więc na przyszłość najpierw zagłęb się w forum a dopiero potem twórz wątek - i twórz jeden a nie kilka :-)

Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2008-12-05, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Okay Mati! Poprawie sie i dziekuje za wskazówki techniczne ;-)

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group