kto pożyczy lub odsprzeda
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: kto pożyczy lub odsprzeda
Czy jest ktos kto moglby mi pozyczyc serwisowke, albo odsprzedac. Bo nie chce was zalewac jakimis pewnie banalymi pytaniami. A tak poczytam pewnie sie czegos naucze i bede mogła przed wami moze zabłysnać :lol:

Pozdrówka

:
Może to Ci pomoże: http://downloads.hondatec...983_67MF500.pdf

Say no to slow.
: Re: kto pożyczy lub odsprzeda
Kamila napisał/a:
Czy jest ktos kto moglby mi pozyczyc serwisowke, albo odsprzedac. Bo nie chce was zalewac jakimis pewnie banalymi pytaniami. A tak poczytam pewnie sie czegos naucze i bede mogła przed wami moze zabłysnać :lol:

Pozdrówka


Wyslij mi adres mailowy na priwa, przesle Ci zeskanowanego claymera w czesciach

: Re: kto pożyczy lub odsprzeda
Kamila napisał/a:
Czy jest ktos kto moglby mi pozyczyc serwisowke, albo odsprzedac. Bo nie chce was zalewac jakimis pewnie banalymi pytaniami. A tak poczytam pewnie sie czegos naucze i bede mogła przed wami moze zabłysnać :lol:

Pozdrówka




Ciężko Ci będzie, przynajmniej przed niektórymi userami, zabłysnąć nawet, gdy się nauczysz serwisówki na pamięć :-P :lol:

Ale możesz się starać zabłysnąć w innych tematach, niekoniecznie związanych z mechaniką :twisted:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
: Re: kto pożyczy lub odsprzeda
yanucha napisał/a:
Kamila napisał/a:
Czy jest ktos kto moglby mi pozyczyc serwisowke, albo odsprzedac. Bo nie chce was zalewac jakimis pewnie banalymi pytaniami. A tak poczytam pewnie sie czegos naucze i bede mogła przed wami moze zabłysnać :lol:

Pozdrówka




Ciężko Ci będzie, przynajmniej przed niektórymi userami, zabłysnąć nawet, gdy się nauczysz serwisówki na pamięć :-P :lol:

Ale możesz się starać zabłysnąć w innych tematach, niekoniecznie związanych z mechaniką :twisted:






Oj tam zaraz ciężko ;-)

:
zaraz się okaże że koleżanka to cyborg urodzony z silnikiem "w ramie" a instrukcje chce tylko po to żeby sprawdzić czy nie ma za dużo błędów w podanych tam przez producenta dopuszczalnych limitach serwisowych :koso:

a tak poważnie... jak koledzy wspomnieli.. Jedna serwisówka dostępna jest on-line... Druga też ale trzeba się uśmiechnąć

Jadę jadę na motorze...
: Re: kto pożyczy lub odsprzeda
yanucha napisał/a:
Kamila napisał/a:
Czy jest ktos kto moglby mi pozyczyc serwisowke, albo odsprzedac. Bo nie chce was zalewac jakimis pewnie banalymi pytaniami. A tak poczytam pewnie sie czegos naucze i bede mogła przed wami moze zabłysnać :lol:

Pozdrówka




Ciężko Ci będzie, przynajmniej przed niektórymi userami, zabłysnąć nawet, gdy się nauczysz serwisówki na pamięć :-P :lol:

Ale możesz się starać zabłysnąć w innych tematach, niekoniecznie związanych z mechaniką :twisted:




wystarczy jeśli koleżanka ropy nie będzie tankowała do 2 kółek -to będzie i tak lepsza z mechaniki od Yanuchy :mrgreen: :mrgreen: :-P

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Jak sobie kupię rower, to nic nie będę musiał tankować :-P

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
yanucha napisał/a:
Jak sobie kupię rower, to nic nie będę musiał tankować :-P






nawet piwa? :mrgreen:

:
jamcio napisał/a:
yanucha napisał/a:
Jak sobie kupię rower, to nic nie będę musiał tankować :-P






nawet piwa? :mrgreen:




Piwo tankuję i bez rowera :twisted:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
yanucha napisał/a:
Jak sobie kupię rower, to nic nie będę musiał tankować :-P


Izostar albo PowerRide... Też można się pomylić :twisted:

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
yanucha napisał/a:
Jak sobie kupię rower, to nic nie będę musiał tankować :-P


Izostar albo PowerRide... Też można się pomylić :twisted:




gorzej jak zapoda olej -jadalny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - nie chciał bym być za Yanuchą :mrgreen: :mrgreen: ;-)

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Dajcie chłopakowi spokój bo focha nam walnie-każdy jeździ na czym chce :mrgreen:

"Zapinam szósty bieg,pod nosem się uśmiecham i gnam swój cień na dwóch kołach......"
:
Cezar napisał/a:
zaraz się okaże że koleżanka to cyborg urodzony z silnikiem "w ramie" a instrukcje chce tylko po to żeby sprawdzić czy nie ma za dużo błędów w podanych tam przez producenta dopuszczalnych limitach serwisowych :koso:

a tak poważnie... jak koledzy wspomnieli.. Jedna serwisówka dostępna jest on-line... Druga też ale trzeba się uśmiechnąć




w takim razie śle szczery i ogromny uśmiech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z góry dziekuje

lewa w góre

: Re: kto pożyczy lub odsprzeda
Cytat:
wystarczy jeśli koleżanka ropy nie będzie tankowała do 2 kółek -to będzie i tak lepsza z mechaniki od Yanuchy :mrgreen: :mrgreen: :-P




He he rope tankuje tylko do mojego bączka(golfika3).

W sumie każdemu może sie zdażyć :-/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group