p³yn ch³odniczy
Odpowiedz do tematu

:
hatsan napisa³/a:
Tak, w³o¿y³em do zamra¿arki, p³yn ch³odniczy mia³ taka sam± konsystencjê jak przed w³o¿eniem, a woda zamarz³a. Motor trzymam w w miejscu nieogrzewanym. Ale jak jest to p³yn to nie powinien zamarzn±æ, bo nie ma p³ynów zimowych i letnich, czy tak?? Czy jeszcze o co¶ muszê siê martwiæ podczas temperatur minusowych?? Pozdrawiam!




P³yny zimowe i letnie to tylko do spryskiwaczy a w chlodnicy to mo¿na albo p³yn albo woda :shock: P³yny maj± ró¿ne konsystencje i trzeba dobraæ odpowiedni a mo¿na sobie zmieniac - latem inny i na zime inny , tylko komu by sie chcia³o tak bawic. :-D

hatsan
[Usuniêty]
:
Czyli mogê zostawi motor w takim stanie jak teraz, tak?? Pozdrawiam!!

:
hatsan napisa³/a:
Czyli mogê zostawi motor w takim stanie jak teraz, tak?? Pozdrawiam!!




Obawiam sie ¿e tak,ale jak masz w±tpliwo¶ci to trzeba sprawdziæ przyz±dem jakie masz ste¿enie plynu.Taki przy¿ad kupi³em gdzie¶ na internecie ( nie pamietam u kogo). :roll:

uli
[Usuniêty]
:
jamcio napisa³/a:
uli napisa³/a:
Prosciej sprawdziæ jaki siê ma p³yn od ty³u ... tzn zbiornik p³ynu jest przy wachaczu (nie da siê nie zauwa¿yæ korka ) i tam normalnie sprawdzasz poziom .pozdrawiam






oli OK ale ja chcia³em sprawdziæ czy p³yn trzyma parametry :) a nie czy jest




:) wiem ale tam wystarczy mieæ strzykawke i wê¿yk i nic nie trzeba rozkrêcaæ ( wydawa³o mi siê , ¿e prostszy sposób :) )

co do p³ynu to nadaje siê wszystko co nadaje siê do aluminium ... a tak jak pare osób napisalo p³yn jest tani wiêc tak naprawde zawsze lepiej zmieniæ - napewno nie zaszkodzi :)

:
Ja dzi¶ w³a¶nie zmieni³em przed zim±, tak dla pewno¶ci. Nowy kupi³em taki, który nie wymaga rozcieñczania, na Shellu - sprawdzi³em go przyrz±dem no i producent nie k³amie - temperatura zamarzania to -38*C ;-)

Say no to slow.
:
Ja u¿ywam Eco 2000......takie zielone cu¶ do ilu¶ tam minusów( nie pamietam :roll: ) ale skuteczne i w moto i w puszce :-)8

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group