/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupować na Allegr???
Autor Wiadomość
Jazon 
Janek


Motocykl: Shadow VT 1100 Tourer 98'
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 206
Skąd: Skarszewy
Wysłany: 2015-09-02, 23:39   

Może zasłużę na złotą łopatę ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo o oponach jest tego sporo. Zastanawiam się nad wymianą tylnej opony, a skoro się zastanawiam to znaczy że czas. nie wiem tylko gdzie kupić. Chodzi o to aby kupić nieużywaną i NOWĄ (nie taką nową z 2013r za 630zł) ale z bieżącego rocznika. Znalazłem takiego hurtownika:

http://polskihurtopon.pl/...6-75-h-tl-g722e

Może ktoś kupował z tej strony? Poczytałem trochę opinie w necie i strasznie narzekają na zły kontakt i długi czas oczekiwania (3-4tygodnie) za to opony przychodzą prosto z fabryki. Nie wiem czy ryzykować wkoncu to nie małe pieniądze.
_________________
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
 
 
 
Vicyn 
Wiktor


Motocykl: GL 1800
Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 1527
Skąd: Grójec
Wysłany: 2015-09-03, 00:26   

O tym nie słyszałem nic. Swoje kupowałem w tym roku na Oponeo i było ok. Szybko i za darmo.
_________________
Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
 
 
alarec 


Motocykl: vt125 jc29
Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 183
Skąd: prosto z siodła
Wysłany: 2015-09-03, 13:51   

Zdaje mi się że ja zamawiałem opony z tej strony do auta, chociaż ręki nie dam sobie odciąć bo wszystkie strony "oponowe" wyglądają podobnie.
U mnie wszystko było ok i szybko. Nie wiem jak w przypadku opo do moto.
_________________
Była Moja czarna pszczoła
 
 
borejek343 
Marek


Motocykl: Honda Shadow VT750 ACE C2 2003
Wiek: 54
Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 1090
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2015-09-03, 19:58   

Jazon napisał/a:
Może zasłużę na złotą łopatę ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo o oponach jest tego sporo. Zastanawiam się nad wymianą tylnej opony, a skoro się zastanawiam to znaczy że czas. nie wiem tylko gdzie kupić. Chodzi o to aby kupić nieużywaną i NOWĄ (nie taką nową z 2013r za 630zł) ale z bieżącego rocznika. Znalazłem takiego hurtownika:

http://polskihurtopon.pl/...6-75-h-tl-g722e

Może ktoś kupował z tej strony? Poczytałem trochę opinie w necie i strasznie narzekają na zły kontakt i długi czas oczekiwania (3-4tygodnie) za to opony przychodzą prosto z fabryki. Nie wiem czy ryzykować wkoncu to nie małe pieniądze.


Osobiście odradzam ten sklep "polskihurtopon". Po 14 dniach oczekiwania zrezygnowałem z zamówienia. Wpłaty dokonałem natychmiast w tym samym dniu co zakup. Po 14 dniach na moim koncie klienta w ich sklepie widniało "zakup nie opłacony". Sklep porażka. Po 7 dniu oczekiwania pani zapewniła mnie, że na następny dzień wyślą mi zamówioną oponę, niestety czekałem 14 dni i nie wytrzymałem, wysłałem maila z rezygnacją zamówienia jako, że nie dotrzymali terminu wysyłki. Teraz czekam już 3 dzień na zwrot kasy. Daj sobie spokój z tym sklepem. Poczytaj negatywne opinie na www.opineo.pl ja niestety zrobiłem to po zakupie.
_________________
Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM