p³yn ch³odniczy
Odpowiedz do tematu

: p³yn ch³odniczy
sorry byæ mo¿e dla niektórych za pytanie ale ...... jak mogê dostaæ siê do p³ynu ch³odniczego aby sprawdziæ jego parametry? I drugie pytanie w jednym po¶cie jak kanapê zdj±æ?

:
1. Najpierw p³yn: poni¿ej kierownicy masz takie 2 os³ony, zas³aniaj± kable, itp. S± poni¿ej baku. U góry te 2 os³ony s± po³±czone taka sprytna ¶rubka - odkrêæ j±. Ale trzeba jeszcze zdj±æ takie 2 ma³e os³onki, które od przodu spinaj± te 2 du¿e boczne. Jak zdejmiesz te wszystkie os³ony to tam znajdziesz ju¿ miejsce wlewy p³ynu.

2. Kanapa teraz: pomiêdzy siedzeniem Twoim i pasa¿era, s± ukryte po obu stronach 2 ¶rubki, jak je odkrêcisz, to oba siedzenia da sie zdj±æ. One s± tak trochê na wcisk, na zatrzask;)

To tyle, co ja wiem;) mam nadziejê, ¿e sie nie pomyli³em - jakby co to koledzy sprostuj± mam nadziejê.

pozdrawiam, waff

... jestem li¶ciem na wietrze, patrz... jak szybujê...
:
waffen.sch napisa³/a:
1. Najpierw p³yn: poni¿ej kierownicy masz takie 2 os³ony, zas³aniaj± kable, itp. S± poni¿ej baku. U góry te 2 os³ony s± po³±czone taka sprytna ¶rubka - odkrêæ j±. Ale trzeba jeszcze zdj±æ takie 2 ma³e os³onki, które od przodu spinaj± te 2 du¿e boczne. Jak zdejmiesz te wszystkie os³ony to tam znajdziesz ju¿ miejsce wlewy p³ynu.

2. Kanapa teraz: pomiêdzy siedzeniem Twoim i pasa¿era, s± ukryte po obu stronach 2 ¶rubki, jak je odkrêcisz, to oba siedzenia da sie zdj±æ. One s± tak trochê na wcisk, na zatrzask;)

To tyle, co ja wiem;) mam nadziejê, ¿e sie nie pomyli³em - jakby co to koledzy sprostuj± mam nadziejê.

pozdrawiam, waff




ad1) niesamowicie to brzmi ale jutro oblukam temat

ad2) jak wy¿ej

Dziêki. Jak siê nie uda to bêdê dalej mêdzi³ (mendzi³) :)

:
Hyhy... od razu niesamowicie - mo¿e po prostu ja kiepsko t³umacze :mrgreen: Ale jakby co, to pstryknê fotki gdzie to u mnie wsio jest i wy¶lê na meila Tobie - mamy taki sam motóórek w koñcu ;-)

... jestem li¶ciem na wietrze, patrz... jak szybujê...
:
suuper





ale ja nie mam jeszcze zajebistych sakw :mrgreen:

Bi³ek924
[Usuniêty]
:
To dla u³atwienia (mam nadziejê) kolega surrender wstawi³ na forum link do strony na której mo¿na znale¼æ ksi±¿ki serwisowe do vt 600:

http://www.shadow.org.pl/...opic.php?t=1724

:
waffen.sch napisa³/a:
1. Najpierw p³yn: poni¿ej kierownicy masz takie 2 os³ony, zas³aniaj± kable, itp. S± poni¿ej baku. U góry te 2 os³ony s± po³±czone taka sprytna ¶rubka - odkrêæ j±. Ale trzeba jeszcze zdj±æ takie 2 ma³e os³onki, które od przodu spinaj± te 2 du¿e boczne. Jak zdejmiesz te wszystkie os³ony to tam znajdziesz ju¿ miejsce wlewy p³ynu.

2. Kanapa teraz: pomiêdzy siedzeniem Twoim i pasa¿era, s± ukryte po obu stronach 2 ¶rubki, jak je odkrêcisz, to oba siedzenia da sie zdj±æ. One s± tak trochê na wcisk, na zatrzask;)

To tyle, co ja wiem;) mam nadziejê, ¿e sie nie pomyli³em - jakby co to koledzy sprostuj± mam nadziejê.

pozdrawiam, waff




dopiero teraz mia³em czas na oblukanie. Jest tak jak prawi³e¶ DZIÊKI :thx:

uli
[Usuniêty]
:
Prosciej sprawdziæ jaki siê ma p³yn od ty³u ... tzn zbiornik p³ynu jest przy wachaczu (nie da siê nie zauwa¿yæ korka ) i tam normalnie sprawdzasz poziom .pozdrawiam

:
uli napisa³/a:
Prosciej sprawdziæ jaki siê ma p³yn od ty³u ... tzn zbiornik p³ynu jest przy wachaczu (nie da siê nie zauwa¿yæ korka ) i tam normalnie sprawdzasz poziom .pozdrawiam






oli OK ale ja chcia³em sprawdziæ czy p³yn trzyma parametry :) a nie czy jest

:
Ja bym wymieni³ na nowy i nie kombinowa³. W koñcu to tylko oko³o 2 litrów p³ynu. Koszt niewielki, a masz pewno¶æ. :chytrusek:

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisa³/a:
Ja bym wymieni³ na nowy i nie kombinowa³. W koñcu to tylko oko³o 2 litrów p³ynu. Koszt niewielki, a masz pewno¶æ. :chytrusek:






poniewa¿ to bêdzie moja pierwsza wymiana ..... 1) czym zalaæ? 2) czy trzeba odpowietrzaæ?

:
Proponujê, ¿eby na te pytania odpowiedzieli Ci w³a¶ciciele VT600. :chytrusek: Ja niestety mam inne moto i nie wiem jak siê wymienia p³yn w 600. :-( :-(

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisa³/a:
Proponujê, ¿eby na te pytania odpowiedzieli Ci w³a¶ciciele VT600. :chytrusek: Ja niestety mam inne moto i nie wiem jak siê wymienia p³yn w 600. :-( :-(








OKI, czekam na info

:
Chocia¿ podejrzewam, ¿e podobnie jak w VT700. Na dole ch³odnicy powinien byæ taki do¶æ gruby przewód gumowy, trzeba go zdj±æ z ch³odnicy i wtedy wyleci p³yn zarówno z ch³odnicy jak i silnika, wcze¶niej nale¿y odkrêciæ korek wlewowy. :-D

Co do odpowietrzania, to ja jak u siebie wymienia³em to nie odpowietrza³em. La³em bardzo powoli, potem uruchomi³em moto z otwartym korkiem wlewu i jak poziom p³ynu opada³, to dolewa³em. :lol:

Chocia¿ mówiê, mo¿e siê to zupe³nie inaczej robi fachowo. :-D

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisa³/a:
Chocia¿ podejrzewam, ¿e podobnie jak w VT700. Na dole ch³odnicy powinien byæ taki do¶æ gruby przewód gumowy, trzeba go zdj±æ z ch³odnicy i wtedy wyleci p³yn zarówno z ch³odnicy jak i silnika, wcze¶niej nale¿y odkrêciæ korek wlewowy. :-D

Co do odpowietrzania, to ja jak u siebie wymienia³em to nie odpowietrza³em. La³em bardzo powoli, potem uruchomi³em moto z otwartym korkiem wlewu i jak poziom p³ynu opada³, to dolewa³em. :lol:

Chocia¿ mówiê, mo¿e siê to zupe³nie inaczej robi fachowo. :-D






Ale dzia³a, ¿yjesz to znaczy, ¿e wszystko OK :mrgreen: . Dziêki to jeszcze tylko kwestia p³ynu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group