Zakup VT 125
Odpowiedz do tematu

:
Duszeek napisał/a:
Inna sprawa, że kiedyś widziałem na ebay jakiś zestaw tuningowy dedykowany do shadow 125 dający jej ponoć te 140 km/h - ale drogo wychodziło.

Zwłaszcza później remont silnika ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Nowy silnik do shadow to 1600zł.
Tak więc o ile taki zestaw podnosi moc - kosztuje tyle co sam silnik.

Teoretyzujemy oczywiście ...

:
przepraszam ze sie powtorze, prawdziwy tunning i "furtka na swiat" to kategoria A :ride:

:
Japa napisał/a:
przepraszam ze sie powtorze, prawdziwy tunning i "furtka na swiat" to kategoria A :ride:


Cena podobna :chytrusek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Wniosek się nasuwa sam ,albo robić prawko albo nie stękać i nie kombinować ;-) ,i cieszyć się z tego co się ma i że jest możliwość śmigania poj.125

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
trom napisał/a:
Wniosek się nasuwa sam ,albo robić prawko albo nie stękać i nie kombinować ;-) ,i cieszyć się z tego co się ma i że jest możliwość śmigania poj.125

Dobrze prawi :toast: Mu dać :)
nabrać wprawy, nawinąć kilometrów a później robić A, tak przynajmniej ja uważam 8-)

:
ja tak samo, zresztą mi ta prędkość wystarcza, najwyżej nie pojadę razem z innym watahą :D

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Reinheart napisał/a:
najwyżej nie pojadę razem z innym watahą :D

porządna wataha nie zostawia nikogo :-D

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Cytat:
porządna wataha nie zostawia nikogo :-D


Prawie jak z towarzyszem na polu bitwy :D

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Reinheart napisał/a:
ja tak samo, zresztą mi ta prędkość wystarcza, najwyżej nie pojadę razem z innym watahą :D


Ja tez właśnie tylko o tym myślę że nie będę nadążał . Nie pojeździłem co prawda jeszcze w "stadzie" , być może większe pojemności mają wzgląd na maruderów ;-) .
:ride:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Kompleksy jakieś macie czy co ?

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Alabaster, nie :D

trom, zobaczymy jak to będzie :)


Myślę, że jak się jedzie w grupie to nie gna się ile fabryka dała, ale mogę się mylić :)

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
: Re: Zakup VT 125
>Chciałbym kupić w najbliższym czasie, przed sezonem, zanim ceny poszybują w górę (już są dla mnie tragiczne), VT 125.

Podłączę się do posta, żeby nie dublować tematu. Też szukam 125-ki i przekopuję się przez ogłoszenia. Sporo osób ma motocykle w ciągłej sprzedaży i tu pytanie do Was. Czy możecie wskazać jakiegoś "salesmana" godnego polecenia lub tego, którego lepiej omijać? Macie własne doświadczenia lub coś od znajomych? Ja znalazłem jedną pozytywną opinię o sprzedawcy z Kalinowej (Błaszki). Trochę mało, ale zawsze coś :chytrusek: A może ktoś z Was chce się pozbyć swojego moto? W tym przypadku prawo pierwokupu oddam założycielowi wątku.

Edit: pierwsze zdanie jest autorstwa założyciela wątku, tylko coś mi nie wyszło z cytowaniem.

:
Blues00, patrząc na ceny 125-tek to zastanów się pierw czy nie lepiej będzie zrobić prawka na "A" i kupić jakieś mocniejszej maszyny, bo z tego co wiem, to cenowo wyjdzie Tobie podobnie....

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Powiedziałbym że taniej

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group