instalacje i peryferia do cienia
Odpowiedz do tematu

zielonyne
[Usunięty]
: instalacje i peryferia do cienia
Mam pytanie do użytkowników HS vt 125 , do jakich bezpieczników lub przewodów podłączyć gniazdo ładowarki USB ? , pomijając oczywiście bezpośrednie połączenie z akumulatorem, gdyż to ostatnie ma stałe podświetlenie gniazda i rozładowuje akumulator
dzięki .....

:
Podłącz bezpośrednio do aku - oczywiście z bezpiecznikiem + po drodze zamontuj wyłącznik.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Alabaster napisał/a:
Podłącz bezpośrednio do aku - oczywiście z bezpiecznikiem + po drodze zamontuj wyłącznik.
tak najlepiej

:
Albo inna opcja,pod stacyjkę bo korzystać chyba będziesz i tak podczas jazdy.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
tylko jak pod stacyjkę to najlepiej przez przekaźnik by zbytnio nie przeciążać instalacji

:
Ładowarka USB bierze zbyt mały prąd żeby opłacało się montować przekaźnik. Można podłączyć pod dowolny bezpiecznik. Ja początkowo tak zrobiłem, ale później przerabiałem bo żeby na postoju naładować telefon musiałem uruchamiać moto. Więc chyba pierwsze rady były lepsze.

:
bezpośrednia z aku jest dobre bo można do gniazda podłączyć nawet większe pożeracze prądu , a gdy nie chcemy mieć prądu wyłączany na pstryczku, , prąd mamy niezależnie czy załączamy stacyjkę czy nie.
Komu zależy by nie mieć prądu na gnieździe po wyłączeniu motocykla i nie musieć pamiętać o wyłączaniu montujemy do tego przekaźnik który odcina prąd po wyłączeniu stacyjki, ot to tak jak kto woli

zielonyne
[Usunięty]
:
Dzięki za rady pewnie wybiorę to od stacyjki ,tylko trochę pogrzebię i namierzę przekaźnik lub przewód ,to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie
pozdrowienia ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group