Rura wydechu
Odpowiedz do tematu

bodek
[Usunięty]
: Rura wydechu
Witam

wygląda na to,że czekam nie wymiana rury wydechu przedniego cylindra, mam dwa pęknięcia, jedno widać jest stare, ale pojawiło się nowe. Podejrzewam, ze stało to się, kiedy przytarłem na krawężniku rurą. Szukałem w tym sklepie w Holandii z linka Globiego, ale nie ma :-/ . Gdzie się posiłkować, bo nie bardzo mogę znaleźć na forum.

:
poszukaj tutaj:

http://www.hdlparts.com/fiche_select.asp

Pozdrawiam Cychol
Mój blog
Mój klub
Moje zdjęcia
:
szukaj używek na allegro, z motocykli na części. w stanach dostaniesz raczej na pewno ale problem może być z wysyłką.

Jadę jadę na motorze...
:
dlaczego? ja kupowałem u nich jakieś duperele i nie było żadnych problemów z wysyłką (7$) :-)

Pozdrawiam Cychol
Mój blog
Mój klub
Moje zdjęcia
:
o ile się nie mylę potrzebujesz część 18420-MF5-751 w cenie 72,12$ + wysyłka 7,50$ czyli razem 79,62$ to w złotówkach jest 204,14 - chyba niedrogo???



czas oczekiwania 2-3 tygodnie

Pozdrawiam Cychol
Mój blog
Mój klub
Moje zdjęcia
:
Cychol napisał/a:
dlaczego? ja kupowałem u nich jakieś duperele i nie było żadnych problemów z wysyłką (7$) :-)


nie mówiłem konkretnie o tej firmie.. Jeśli wysyłają do Polski i to za 7$ to nie ma się co zastanawiać :)

Jadę jadę na motorze...
bodek
[Usunięty]
:
Dziękuję bardzo, tak chodzi o tę część. Co ciekawe przeglądałem to wcześniej, ale znalazłem jako rysunki do Hondy a nie sklep i nie załapałem, że to tam można kupować :oops: .

:
Dzisiaj znalazłem takie ogłoszenie może też Ci się przyda

Pozdrawiam Cychol
Mój blog
Mój klub
Moje zdjęcia
:
cena niezła.. jak szukałem jednego tłumika to nie znalazłem taniej niż 200zł a tu 2 tłumiki i rury z power chamberem za 300zł... trzeba by trochę je dopolerować ale cena w porządku

Jadę jadę na motorze...
bodek
[Usunięty]
:
Cychol napisał/a:
Dzisiaj znalazłem takie ogłoszenie może też Ci się przyda


Na tym wydechu może być więcej pęknięć niż na moim, tego nie widać, to jest tylko rysa i jak przejedzie się paznokciem po tym, to czuć przemieszczenie warstw. Może uda mi się zrobić foto.

:
masz rację. Kupując ten zestaw musisz liczyć albo na uczciwość sprzedającego albo na fart :)

Jadę jadę na motorze...
bodek
[Usunięty]
:
Cezar napisał/a:
masz rację. Kupując ten zestaw musisz liczyć albo na uczciwość sprzedającego albo na fart :)


Te dwieśce parę złociszy to nie jest chyba za wiele i mam pewność, że towar jest nówka sztuka nie śmigana. Chciałbym tylko wiedzieć jak Cychol płacił, nie znam języka niestety i pewnie bedę miał trochę problemów :-/ .

:
bodek napisał/a:
Te dwieśce parę złociszy to nie jest chyba za wiele i mam pewność, że towar jest nówka sztuka nie śmigana. Chciałbym tylko wiedzieć jak Cychol płacił, nie znam języka niestety i pewnie bedę miał trochę problemów :-/ .


Z tego co widzę płaci się kartą: American Express, Discover, Visa, MasterCard.

Pewnie nie da rady inaczej, choć może jakiś PayPal..

Cychol Ty jak płaciłeś?

Jadę jadę na motorze...
:
Chyba Visa, albo Visą Electron, nie pamiętam

Pozdrawiam Cychol
Mój blog
Mój klub
Moje zdjęcia
:
Czyli kartą jak chyba we wszystkich sklepach w JU ES end EJ

Jadę jadę na motorze...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group