Poszukiwany spec od zamków - Białystok
Odpowiedz do tematu

: Poszukiwany spec od zamków - Białystok
Jako, że mój korek baku odmawia posłuszeństwa, poszukuję kogoś, kto mógłby się mu bliżej przyjrzeć. Najlepiej jeśli pracował by również w soboty. Możecie podpowiedzieć, gdzie szukać?
Metody chałupnicze (tj. WD-40, sprężarka i nowy smar) nie pomogły, a na Motoserce chciałbym zajechać motocyklem...

:
żaden z tych specyfików nie jest do zamków przcież ... wd bym się obawiał (jest z jakimś kwasem i nie wiem jak reaguje ze stopami aluminium). Spróbuj oliwę techniczną (albo maszynową).

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
:
Może skontaktuj się z AJK'iem:

http://www.shadow.org.pl/...ewprofile&u=422

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
DZWOŃ JUTRO 501-104-237 COŚ WYMYŚLIMY ...

[ Dodano: 2013-04-20, 00:28 ]
A WŁAŚCIWIE DZISIAJ :-D

Czy to pretekstem jest czy nałogiem, że wciąż chcemy ruszyć w drogę...
:
Problem zażegnany, Mirosław Sadowski nie dość, że przyjął zamek o 21:00 to jeszcze oddał mi go o 21:30 (a to i tak dlatego, że wracałem się 15 minut, bo bardziej prawdopodobny był termin poranny ;) ). Telefon 889 397 434.
W zamku była pęknięta zapadka, nie zatrzaskiwał się po włożeniu do baku.
@Lukasz, wiem że WD nie jest dedykowany (co do smaru silikonowego to bym się kłócił ;) ), ale krótki kontakt nie powinien zaszkodzić. Już wiele razy używałem go do różnorakich elementów aluminiowych i nie było problemu.

:
Aramil napisał/a:
Problem zażegnany, Mirosław Sadowski nie dość, że przyjął zamek o 21:00 to jeszcze oddał mi go o 21:30 (a to i tak dlatego, że wracałem się 15 minut, bo bardziej prawdopodobny był termin poranny ;) ). Telefon 889 397 434.
W zamku była pęknięta zapadka, nie zatrzaskiwał się po włożeniu do baku.
@Lukasz, wiem że WD nie jest dedykowany (co do smaru silikonowego to bym się kłócił ;) ), ale krótki kontakt nie powinien zaszkodzić. Już wiele razy używałem go do różnorakich elementów aluminiowych i nie było problemu.


kolego nie wiem skąd wziąłeś smar silikonowy (nawet nie wiem co to - jestem rocznik 84 - cudów wianków nie uznaje :) ) WD40 jest dedykowane do zarabiania pieniędzy i do niczego innego (masz to tylko kupić - jak dostaniesz po zakupie biegunki to znaczy że było dobre )

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
:
WD-40 to fajny odświeżacz powietrza( a raczej środek zapachowy) w warsztacie, bo do niczego innego się nie nadaje, ale mam fajny środek który (wydaje mi się) że pomaga odkręcić zardzewiałe śruby i wg. tego co podaje producent zamraża i kruszy rdzę.

:
renegade napisał/a:
WD-40 to fajny odświeżacz powietrza( a raczej środek zapachowy) w warsztacie, bo do niczego innego się nie nadaje, ale mam fajny środek który (wydaje mi się) że pomaga odkręcić zardzewiałe śruby i wg. tego co podaje producent zamraża i kruszy rdzę.


Wurth ?

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
:
Aleście się tego WD uczepili... Aż temat się rozmył i już do banku informacji nie pasuje :P

A dla mnie akurat ten środek jest w sam raz. Z moją znajomością mechaniki w zupełności wystarczy łatwość stosowania, nie potrzebuję jakiejś wyjątkowej "mocy", bo wtedy po prostu zwrócę się do fachowca ;)

:
Witam
Jak już tu poszedł ten temat to :
WD jako odrdzewiacz i do rozruszania jest ok ale na dłuższą metę ,, wysusza " po zastosowaniu WD należy użyć CX-80 który ma właściwości smarujące i zabezpieczające ; czyli
- do rozruszania WD
- do konserwacji CX-80
Co do wszelkich silikonów jakoś nie mam przekonanie poza jednym zastosowaniem - do uszczelek drzwi auta na zimę ; po przesmarowaniu nie przymarzają i nie brudzą .
Te moje wywody oparłem na podstawie wieloletniej praktyki z tymi środkami .
Pozdrawiam i aby do wiosny !

:
NIL popatrz na datę ostatniego ostu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group