/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dźwięk mojej VT 700
Autor Wiadomość
Boa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 10:31   Dźwięk mojej VT 700

http://www.wrzuta.pl/film/99KBlh9rYd/



I co Wy na to?
 
 
gniew1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 10:40   

Nieźle. :lol: szkoda tylko że filmik tak krótki.
 
 
Boa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 10:43   

Dzieki :thx:



Czekam na więcej komentarzy, bo chciał bym wiedzieć jak wypada na tle innych Shadowek :-)



A filmik krótki, ponieważ póki co jeszcze nie ma się za bardzo czym chwalić, później wrzucę ją w całej okazałości ;-)
 
 
gniew1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 10:58   

Boa napisał/a:
Dzieki :thx:



Czekam na więcej komentarzy, bo chciał bym wiedzieć jak wypada na tle innych Shadowek :-)



A filmik krótki, ponieważ póki co jeszcze nie ma się za bardzo czym chwalić, później wrzucę ją w całej okazałości ;-)




Jeśli chcesz to możesz posłuchać śpiew moich motorków, szczególnie rusek był okropnie głośny, Miał puste wydechy. Byłem słyszalny z wielu kilometrów, to był czad. Musiałem go wyciszać :mrgreen: . Teraz zastanawiam się nad pogłośnieniem Shadowki.

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=gniew1
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-10-01, 11:12   

najlepsza jest przesuwająca się butelka po oleju :) :twisted: :chytrusek:
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Dzida
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 11:52   

szczerze?



Nie podoba mi się . Chyba że 700 tak mają chodzic.....
 
 
Boa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 12:18   

A co jest nie teges?



Szczerze pytam z ciekawości, w końcu to mój pierwszy motocykl :)



Poza tym muszę się przyznać, że to było odpalenie bez żadnej regulacji gaźników :D
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-10-01, 13:02   

moim zdaniem takie nagranie nie odzwierciedla prawdziwego głosu silnika.
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Drifter
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 13:15   

gniew1 napisał/a:


Jeśli chcesz to możesz posłuchać śpiew moich motorków, szczególnie rusek był okropnie głośny, Miał puste wydechy. Byłem słyszalny z wielu kilometrów, to był czad. Musiałem go wyciszać :mrgreen: . Teraz zastanawiam się nad pogłośnieniem Shadowki.

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=gniew1




Filmik "Dniepr sound" mnie rozwalił zupełnie :lol: I to nie dźwiękiem, ale poprawieniem oklapniętego migacza, normalnie ta scenka wygląda zajebiście :lol: A sam motor super, bardzo mi się spodobał, ile takie cuś kosztuje?



Co do Shadowki, brzmi spoko, ale jakoś tak zupełnie inaczej niż moja. Chyba muszę też nagrać filmik swojej, bo te dźwięki jakieś mocno inne...



Boa, w Twoim dźwięku teraz brakuje tego charakterystycznego i jakże piękne klangu silnika V, tego tu tu tu tu tu tu tu ;-) Musisz go odnaleźć :-)
 
 
gniew1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 13:35   

surrender napisał/a:
Filmik "Dniepr sound" mnie rozwalił zupełnie :lol: I to nie dźwiękiem, ale poprawieniem oklapniętego migacza, normalnie ta scenka wygląda zajebiście :lol: A sam motor super, bardzo mi się spodobał, ile takie cuś kosztuje?



Co do Shadowki, brzmi spoko, ale jakoś tak zupełnie inaczej niż moja. Chyba muszę też nagrać filmik swojej, bo te dźwięki jakieś mocno inne...




NO :mrgreen: nie tylko Ciebie ten migacz rozwala. Nie było czasu na kręcenie dubla :lol: .

Taki sprzęt kosztuję dużo pracy i cierpliwości. ;-)

Co do shadowki to niedawno ją nabyłem i ma jeszcze nie naruszone tłumiki.

Bardzo chętnie posłucham Twojej shadowki. Moja ma fajny, ale chyba za cichy dźwięk.

Tak mi się przynajmniej wydaje. Może przez tego ruska jestem przygłuchy :shock:

Musiałbym posłuchać inne Cienie, najlepiej na żywo, wtedy na pewno wiedziałbym czy warto wiercić czy nie. :lol:





Uprzejmie proszę o poprawne stosowanie cytatów :-) MOD
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2008-10-01, 13:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Boa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 13:38   

Cezar- dokładnie, trzeba by mieć wypasione studio nagrań, żeby oddać realny dźwięk czegokolwiek, no i odsłuch też powinien być wykonany na dobrych głośnikach a nie na tych badziewnych kupowanych w tesco za 9,99 ;-)



Surrender- co do gangu V2 to będzie na bank go jeszcze słychać, bo tutaj jak już pewno zauważyliście, to cały filmik jest na przegazówce :twisted: :chytrusek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM