ostry zapaszek benzynki
Odpowiedz do tematu

: ostry zapaszek benzynki
Witam;
Mam małą zagwozdkę, posiadam vtx 1300c i jakoś ostatnio zwróciłem uwagę że cosik cholibka jak odgaszę motonga to zajeżdza mi z wydechów benzynkom, ale nie kopcą mi wydechy. Z tąd pytanko: czy to jest normalne - ach powiem że pali mi po mieście ok-9-10 litrów na 100.

lewa w górę...

:
moim zdaniem wylewa ci nieprzepaloną benzynke do wydechów - benzyna nie będzie ci bardzo kopciła -> to nie olej czy glikol - a będzie ci parowała w temperaturze spalin a w czesie stygniecie zbierać ci się będzie w wydechu. 9-10 litrów to dużo - chyba że masz bardzo niewyczutą reke i + miasto to dało by rade takie coś wykręcić. Więc regulacja układu zasilania.

Sprawdź tez czy nie kapie ci gdzieś z wężyka, bo być może to nie spalanie takie tylko gubisz ja po drodze, jak jedziesz to nie czujesz bo opływ powietrza może ci ją szybko suszyć a jak staniesz to jest efekt.

Maruda od urodzenia :omg:
:
THX - no niestety ale rączęta i nóżki posiadam raczej ciężkawe. Natomiast jeśli chodzi o wyciek - to trzymam motonga w garażu i nic z niego nie wycieka. Podkładałem nawet pudełko po pizzy coby sprawdzić ale nic nie wycieka

lewa w górę...

:
Baal napisał/a:
THX - no niestety ale rączęta i nóżki posiadam raczej ciężkawe. Natomiast jeśli chodzi o wyciek - to trzymam motonga w garażu i nic z niego nie wycieka. Podkładałem nawet pudełko po pizzy coby sprawdzić ale nic nie wycieka


na benzynkę kartka może nie zdać egzaminu. ja przy samochodzie miałem teki temat że filtr paliwa mi się coś źle zapiął i złączka była wilgotna (przynajmniej na postoju jak pompka nie chodziła) śladów na posadzce nie było ale z rana w garażu ostro wachą zasuwało. Że dość szybko zlokalizowałem że najbardziej zasuwa od tyłu a filtr wymieniałem wcześniej to do znajomego na podnośnik i okazało się że złączka jest mocno wilgotna.

Napisz kiedy regulowałeś gaźniki.

Ostatnio zmieniony przez Marlboro 2014-09-10, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
Maruda od urodzenia :omg:
:
gaźnik regulował śpec na wiosnę 2012. macałem dziś rano ręką pode motongiem - wsio sucho. więc chyba gaźnik... :-(

lewa w górę...

:
Jeśli to paliwo to przez noc odparuje i będzie sucho.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Cytat:
powiem że pali mi po mieście ok-9-10 litrów

Cosik dużo Panocku, w mieście nie przekraczam 7 litrów.

A czy podczas jazdy i w miarę równej pracy silnika nie strzela Ci z wydechów?

Gość - high five!

poszła w dobre ręce: VTX 1300C '05
cieszy już innego: Yamaha Stratoliner 1900 '07

mój pierwszy raz
:
może sporadycznie, ale mógłbym policzyć na palcach u jednej ręki jak mi strzelało w rurce w tym sezonie, rurki zresztą też nie są za bardzo okopcone.

lewa w górę...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group