125.. Czy jest sens ???
Odpowiedz do tematu

:
Zdecydowanie jest sens.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Potwierdzam, że ma sens. Mam 42 lata, 184 cm i całe 73 kg wagi ;) i cieszę się jazdą jak dziecko :)
W ostatni weekend zrobiłem ok 300 km po Pomorzu Zachodnim i nie narzekam na nic, a wręcz przeciwnie.
Aczkolwiek przyznam, że w przyszłym sezonie, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, nastąpi przesiadka na większy model.

:
Wert napisał/a:
Aczkolwiek przyznam, że w przyszłym sezonie, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, nastąpi przesiadka na większy model.


rozumiem,że 125 będzie do sprzedania ? :mrgreen:
Wstępnie się zapiszę na motocykl :-P

! Na wiosnę będzie Chopper !
... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD. Jest AR 156 SW 1.9 JTD 16V
www.fotokadry.wordpress.com
:
OK, odnotowane :)
A powyższe zapytanie potwierdza odpowiedź "tak" na tytuł zawarty w temacie :)

:
Wert napisał/a:
OK, odnotowane :)
A powyższe zapytanie potwierdza odpowiedź "tak" na tytuł zawarty w temacie :)


A tak z ciekawości to możesz przesłać fotki ?
Na pw podałem maila :-)

Pozdrawiam
Garos

! Na wiosnę będzie Chopper !
... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD. Jest AR 156 SW 1.9 JTD 16V
www.fotokadry.wordpress.com
:
Witam Serdecznie !

Ja jestem chyba wręcz modelowym przykładem odpowiedzi na dylemat Szanownego Kolegi. Otóż od lutego jeżdżę 125 tką ważę 110 kg przy wzroście 180 i maszynka lata jak złoto. Oczywiście przy 100 km/h wyje na wysokich obrotach i nie mruczy jak 1100 ale ... Cóż - ja potrzebuję kozuchy na krótkie ruchy po mieście i spalanie na poziomie 3.2 l naprawdę mnie zadowala. Na zloty póki co nie jeżdżę bo się wstydzę ale póki co to 125 tka w zupełności mnie zadowala. Dodam jeszcze, że pewnie za czas jakiś nabędę większą maszynę ( marzę o 1100 ACE ) na dalsze trasy ale - szczerze - kozuchy 125 nie sprzedam. Najwyżej syn sie będzie uczył latać.

Leave your worries all behind ....
:
kocisko napisał/a:
(...)Na zloty póki co nie jeżdżę bo się wstydzę (...)

a czego tu sie wstydzic ?
ostatnio do parady motocyklowej w Lipsku bardzo ladnie sie wkomponowala Vespa ;-)
Fotka

:
Japa napisał/a:

a czego tu sie wstydzic ?


No właśnie, nie ma czego.
Przyjeżdżaj to ja już nie będę miał najmniejszego motocykla na zlocie :)

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Wstyd -

Ostatnio zmieniony przez mordimer 2015-01-07, 22:46, w całości zmieniany 2 razy
:
mordimer napisał/a:
A tera bedzie najwazniejsze - o ile sie nie myle, bez prawa jazdy A1 przynajmniej nie mozesz jezdzic Shadowka 125!

Mylisz się ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Akurat

Ostatnio zmieniony przez mordimer 2015-01-07, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
>edit<
sorry, podobno zmienili zapis o automatycznej skrzyni... ale chyba Komorowski jeszcze nie podpisal,co?


Ustawa już podpisana, a skrzynia automatyczna nie jest obowiązkowa.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Dodam jeszcze że stosunek mocy do masy też się mieści w przepisach. Shadowka 125 jest największym chyba chopperem o pojemności 125 i dlatego w moim przypadku zamieszkała w moim garażu. Też nie mam prawa jazdy, a jeździć chcę. Jestem również normalnym facetem ( 180 cm 100 kg ) i kryterium wielkości motocykla było kluczowe przy jego wyborze. 8-)

Leave your worries all behind ....
:
ja mam prawie 2m wzrostu, co prawda do 90kg wagi - i Shadow 125 w trakcie ogarniania... może się uda.

i nawet nie wyglądałem jak na psie ;)

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Kocisko , też mam 125 i nie narzekam , w spokojnej codziennej jeździe spisuje się na medal ,nie mam prawka A , ale od zawsze jeździłem motocyklami , a teraz mogę legalnie :-) .
:chytrusek:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group