Stacje Lotos przyjazny dla motocyklistów
Odpowiedz do tematu

: Stacje Lotos przyjazny dla motocyklistów
Dzisiaj tankując swój motocykl na stacji Lotos zaskoczyła mnie nowa promocja. Dostałem drugą kartę specjalnie dla motocyklisty do tego przy każdym tankowaniu po okazaniu karty dostaje się nawilżoną chusteczkę to wytarcia szybki w kasku.
Więcej szczegółów w linku https://www.lotosnavigato...y_navigator/703
Jak dla mnie oferta dobra, chyba do tej pory żadna stacja nie wyszła z jakąś promocją dla tankujących motocykle.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Mi na Orlenie kiedyś w promocyjnej cenie zaoferowała płyn do spryskiwaczy :lol: . Jak powiedziałem że mi się nie przyda bo nie korzystam, to dopiero zerknęła przez szybę i się uśmiechnęła :lol:

:
Adamko, mnie też na orlenie płyn proponowali to powiedziałem, że lubię degustować nowe drinki, ale takich wynalazków to ja nie pijam. :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Matrix napisał/a:
Adamko, mnie też na orlenie płyn proponowali to powiedziałem, że lubię degustować nowe drinki, ale takich wynalazków to ja nie pijam. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coś się zatem wymyśli. Trzymam za słowo

:
Adamko napisał/a:
Matrix napisał/a:
Adamko, mnie też na orlenie płyn proponowali to powiedziałem, że lubię degustować nowe drinki, ale takich wynalazków to ja nie pijam. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coś się zatem wymyśli. Trzymam za słowo


A co tu trzymać, polewasz i pijesz :chytrusek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Ech jak bym was tak wpuścił do swojej piwniczki to już byście nie wyszli.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
To cała przyjemność w niewychodzeniu :mrgreen:

:
A zaczęło się od niewinnych chusteczek... :-P

:
Po degustacji chusteczki mogą się przydać, nawet bardzo ;-)

:
Ta akcja to pomysł, z tego co pamiętam, dyrektora/menagera ds. sprzedaży na stacjach Lotos.
Człowiek sam jest motocyklistą :-)
Na YouTube jest filmik na którym ów człowiek opowiada o tej akcji.

Gawron
:
Matrix napisał/a:
Adamko napisał/a:
Matrix napisał/a:
Adamko, mnie też na orlenie płyn proponowali to powiedziałem, że lubię degustować nowe drinki, ale takich wynalazków to ja nie pijam. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coś się zatem wymyśli. Trzymam za słowo


A co tu trzymać, polewasz i pijesz :chytrusek:


Lepiej poczekać do zimy. Zimowy lepiej klepie ;-)
:toast:

I love to ride
I hate to arrive
:
dempsey, nie chciałbym stać obok jak Ci się odbije :-P
Coby nie było OT - nawet najmniejsze gesty w naszą stronę są miłe.
Dobrze jest czuć się motocyklistą :toast:

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
I wszystko ładnie, i wszystko pięknie tylko czemu do najbliższej stacji Lotos mam 30km... :-/

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Żebyś miał pretekst do przejażdżki :-)8

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Asgalt napisał/a:
Żebyś miał pretekst do przejażdżki :-)8


Ja jak mam ochotę na przejażdżkę to stację paliw mam za płotem(no dobra sąsiad ma za płotem), więc startuje z pełnym bakiem...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group