Mój Cień 125 :)
Odpowiedz do tematu

Sebek
[Usunięty]
: Mój Cień 125 :)
A więc sprawa wygląda tak: 05.08.2008r. zakupiłem motocykl Honda Shadow VT 125 koloru czarnego (najsłuszniejszy). Jest to rocznik 2006 więc nie jest źle ;)

V-maxu jeszcze nie mierzyłem ale przyspiesza całkiem żwawo. Prowadzi się też super ;) I nie skłamię jak powiem, że swoim wyglądem wzbudza respekt :) Na pierwszych zdjęciach jest zaraz po kupnie ale na końcowych fotkach już ma założone sakwy i piórnik (te ostatnie trochę słabej jakości, bo robione telefonem ale jak pogoda dopisze to udam się w plener ;)



To najważniejsze już powiedziałem więc teraz chyba dam foty




















Ponieważ jest ona sprowadzona z Anglii ma dosyć ciekawy licznik :)































































Tu już foty z ubraniem











































Trochę sporo fotek ale mam nadzieję, że się miło je ogląda :D



A tak nawiasem, w najbliższy czwartek (25 września 2008r.) mam egzamin na kategorię A1 więc życzcie mi powodzenia. Z góry dzięki wszystkim :thx:

:
Gratuluje sprzęta i życzę bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy. Czerp z tego przyjemność i niech Twój Cień Ci służy i pamiętaj, w tych motocyklach Vmax nie ma kompletnie znaczenia :twisted:

Jadę jadę na motorze...
:
Trzeba przyznać, że sztuka naprawdę niezła :mrgreen: Teraz pozostaje tylko życzyć Ci powodzenia na egzaminie, a potem długiego i bezproblemowego nawijania kilometrów :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
przylaczam sie . Gratuluje zakupu ,zycze zdania egzaminu, trzymam kciuki :-D

nie myli się ten, kto nic nie robi
:
ja także się przyłączam :)) Także trzymam kciuki :)



Szanowny kolega niech używa słownika poprawnej polszczyzny. Albo przynajmniej sprawdzania pisowni w przeglądarce. Mod[/i]

Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2008-09-25, 07:45, w całości zmieniany 1 raz
Pal gumę, a nie duszę....

http://picasaweb.google.pl/jakub.szafranski/ - album motomaniaka ;d

http://www.youtube.com/user/Kubrakow - duuzo filmików z udziałem mojego shadowa ;)
Sebek
[Usunięty]
:
No nieźle żeście te kciuki ściskali, bo zdałem dziś za pierwszym podejściem :thx:

Ale co ja przeżyłem to nie ma słów na to :twisted: Stres taki, że nogi to się pode mną trzęsły choć jestem dosyć poważnej budowy :mrgreen: Strasznie się zamotałem przy motocyklu choć to co miałem wskazać egzaminatorowi nie było mi obce, ale jednak się trochę "jąkałem" :-P

Ale ważne, że facet zaliczył mi praktykę, bo z teorią nie było problemów. Kamień z serca.

Dzięki wszystkim za wsparcie :thx:

Teraz już tylko tydzień lub dwa i będę mógł legalnie śmigać :chytrusek:

:
Gratulacje egzaminu. Maszyna wygląda świetnie.

Marcin
:
Przyłączam się do gratulacji :!: Teraz pozostaje już tylko życzyć miłego śmigania na legalu :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Gratuluję :mrgreen:

:
Gratulacje :mrgreen: chociaż bez kwitka zawsze większa adrenalinka :twisted:

Sebek
[Usunięty]
:
Wiem, że adrenalinka większa 8-) bo tak też jakiś czas śmigałem :chytrusek: Ale teraz jest już tak lżej myśleć o jeździe, bo wiem że jak odbiorę prawko to już od świtu do zmierzchu będę mógł spokojnie śmigać a nie rozglądać się ciągle czy gdzieś przypadkiem nie schowali się panowie z drogówki.



Jeszcze raz wszystkim dzięki :thx:

Dzida
[Usunięty]
:
Gratki kolego. To teraz już legalnie można życzyć Ci szerokości :mrgreen:

Daniel_A
[Usunięty]
:
No i grono 125 się powoli poszerza 8-) witam witam tym bardziej że wiek ten sam :mrgreen:

Sebek
[Usunięty]
:
Nie wie ktoś gdzie można dostać jakieś lepsze tłumiki do niej poniżej 1400zł? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje :thx:

:
Sebek napisał/a:
Nie wie ktoś gdzie można dostać jakieś lepsze tłumiki do niej poniżej 1400zł? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje :thx:




Wiertarka. :twisted:

Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group