120 a 110?
Odpowiedz do tematu

: 120 a 110?
W "Tuptusiu" muszę wymienić opony(są merzelery co mnie strasznie denerwuje :evil: )

Oryginalnie z przodu jest rozmiar 120/70/17. Czy można bez większych przeszkód założyć oponę 110/70/17?

Co sądzicie o oponach CST? Mogę kupić właśnie taką 110 z 2011r na preferencyjnych warunkach.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
CST to opona "klasy budżet" ze stajni Maxxisa. Ale doczynienia z nimi nie miałem wię nic więcej powiedzieć o nichnie mogę.
Co do rozmiaru opona będzie cieńsza i niższa, więc komfort jazdy się pewnie pogorszy.

:
W prawdzie inny model, ale miałem w vt750 założoną z przodu oponę 100/90, jak się zużyła, to założyłem przewidzianą przez fabrykę 110/90 i szczerze, to różnicy nie zauważyłem.
Może na budziku była trochę większa odchyłka, bo średnica koła mniejsza, ale jakie to ma znaczenie...

:
Tak samo miałem i różnicy nie odczułem. dycha w tą czy w tą różnicy nie robi ;-)

A na starość powiem tak: "Jestem stary, niedołężny, ale motór mam potężny" :D
:
Żeby nie zakładać nowego tematu pociągniemy dalej w tym :lol:

Czy ktoś może orientuje się, czy wentyle do aluminiowych felg motocyklowych różnią się od samochodowych?

Niby takie prozaiczne, ale przy wymianie opon na sezon też chciałbym wymienić zaworki.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Nie wiem czy się różnią, ale pomyśl o zagiętym do tyłu łatwiej się do niego dostać jakby trza było sprawdzić ciśnienie :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Matrix napisał/a:
Nie wiem czy się różnią, ale pomyśl o zagiętym do tyłu łatwiej się do niego dostać jakby trza było sprawdzić ciśnienie :mrgreen:


Matrix zasadniczo to przód mam do wymiany, ale jak już to komplet bym robił. Zastanawiam się tylko, czy osadzenie będzie pasowało.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group