Tylny amortyzator Hondy VT600.
Odpowiedz do tematu

wiszyd
[Usunięty]
: Tylny amortyzator Hondy VT600.
Witam. Dobija mi tylny amor, nigdy nie zdejmowałem plastików i nie wiem czy jest tam jakaś regulacja. Help!

P.S.Boję się, że konczy się jego żywot.

Arek
[Usunięty]
:
czesc,

w mojej VT 600 wydawalo mi sie ze dobija tylny amor a okazalo sie, ze stelaz pod sakwami wali o wahacze. Sprawdz moze to nie amor. A amor swoja droga dobija na duzych dziurach bo ma maly skok. Jesli jestes ciezki lub jezdzicie we dwojke to niestety tak bedzie. Taki urok...

: Re: Tylny amortyzator Hondy VT600.
wiszyd napisał/a:
Witam. Dobija mi tylny amor, nigdy nie zdejmowałem plastików i nie wiem czy jest tam jakaś regulacja. Help!

P.S.Boję się, że konczy się jego żywot.


Jeśli na dole amora masz taki kołnierz z dziurkami to masz regulację. Jeśli masz to zapewne 5 stopni. Trzeba by kluczem hakowym podziałać i sprawdzić.

:
Dobrze mowi...Mysle ze napewno jest regulacja

yot
[Usunięty]
: Re: Tylny amortyzator Hondy VT600.
Mateusz napisał/a:


Jeśli na dole amora masz taki kołnierz z dziurkami to masz regulację. Jeśli masz to zapewne 5 stopni. Trzeba by kluczem hakowym podziałać i sprawdzić.


w mojej vt600 widzialem ze jest regulacja na gorze amora

mozna sie tam dostac zdejmujac te plastiki, co pod nimi sa klucze i ten z drugiej

wiszyd
[Usunięty]
:
Dzięki chłopaki, jeszcze w tym sezonie postaram się wyregulować. Co prawda nie jestem ciężki, ale często jeżdżę ze swoją panią, a ona dotkliwie odczuwa pracę tylnego amora. Pogoda ostatnio mile zaskakuje, więc warto. Pozdro!

krzysiek
[Usunięty]
:
najlepszy dostę do amortyzatora jest po zdjeciu kanapy, ja mam ustawiony na max i i tak dobija, pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group