Opona MITAS - czy warto kupić
Odpowiedz do tematu

: Opona MITAS - czy warto kupić
Witam.



Mam w mojej VT600 do wymiany przednią opone, znalazłem na Allegro taką: http://moto.allegro.pl/it..._h_14_nowa.html . Co o niej myslicie czy warto ją kupić? Jak byłem w warsztato-sklepie to gość zaproponował mi jakąś firmówkę za 370 zeta, troche za drogo jak dla mnie z drugiej strony używki nie chce kupować.



Sylwek

Ostatnio zmieniony przez Sylwek 2008-09-01, 08:28, w całości zmieniany 1 raz
"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Jak chcesz tanią oponę to możesz kupić Maxxisa, ja na tym jeżdże i mogę powiedzieć że na rozgrzanej oponie i suchym asfalcie trzyma sie dobrze jednak jak deszcz popada to jeździ się jak po lodzie. Trochę za twarda guma jak dla mnie, ale Mateusz ma też te Pro Maxxy i nie narzekał

Jadę jadę na motorze...
:
Dzięki, poszukam takowej. :thx:

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Dobra. Gadać tu zaraz kto jeszcze wymieniał przód w VT600 i na jaką? Jakie spostrzeżenia ?

Najlepiej jakby kto sie znalazł, kto to zrobił świadomie po długotrwałej eksploracji netu pod koncem ocen :)



nie che mi się w necie szukać, dlatego pytam :chytrusek:

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
:
Cezar napisał/a:
Jak chcesz tanią oponę to możesz kupić Maxxisa, ja na tym jeżdże i mogę powiedzieć że na rozgrzanej oponie i suchym asfalcie trzyma sie dobrze jednak jak deszcz popada to jeździ się jak po lodzie. Trochę za twarda guma jak dla mnie, ale Mateusz ma też te Pro Maxxy i nie narzekał


Miał ... teraz mam Avony. Ale faktycznie na ProMaxxach jeździło mi się dobrze - nawet w deszczu :-) Pierwszy w życiu uślizg miałem w Bieszczadach, jak hamowałem silnikiem i jednocześnie wcisnąłem tylny hampel .... koło się na moment zblokowało :-) Ale nawet mną za bardzo nie majtnęło :-)

:
Zobacz Maxxis Clasic fajna guma. Mam w drugim moto.

:
U mnie Shinko teraz siedzi I z przodu i z tylu. Duzo km nie zrobily jeszcze ale pierwsze wrazenia bardzo pozytywne

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group