spirit 750
Odpowiedz do tematu

: spirit 750
Po powrocie z trasy o długości 3900 km opony nadają się w spiricie do wymiany.

Rozmiar 90/90/21 oraz 160/80/15

Chciałem Shinko ze względu na cenę, ale widzę, że rozmiarów w 230tkach brak :(

Jeśli nie Shinko to co? :-/

:
Hej

Ja jeżdżę od nowości motonga na maxisach.Zachowują się super,żadnych uślizgów.Poszukaj :-)

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
U mnie pomału kończą się:Dunlop K425-tył,Dunlop F24 przód :roll: Mam je od początku w Spiricie i chyba sprawdziły się

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
markiz70 napisał/a:
U mnie pomału kończą się:Dunlop K425-tył,Dunlop F24 przód :roll: Mam je od początku w Spiricie i chyba sprawdziły się


Ile na nich nakręciłeś i w jakim czasie?

:
Oponki były juz założone na moto jak kupiłem w 20010 roku chyba.Ze względu na wiek na koniec sezonu wymienię.Przejechałem na nich....kto to liczy? :mrgreen: Może 35tys.km? :roll:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Ja na swoich 9 letnich (trochę wstyd)mam nakręcone około 13 tyś , ale przednia w tym sezonie się skończy :cry:

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
markiz70 napisał/a:
Może 35tys.km?

Chyba trochę przesadziłeś. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Sam sprawdzałeś że pierwszy montaż :twisted:

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
Toma, Todek odpowiada na post Markiza :-)

[ Dodano: 2013-07-02, 20:28 ]
Przeglądając wybierę chyba to samo co założyła fabryka, D404. Wolałbym Shinko ze względu na cenę i wasze opinie, ale rozmiarów brak :evil:


Nie doszukałem się znaczącej różnicy pomiędzy opisami D404 a K425. Chyba, że wy znacie?

:
Todek napisał/a:
markiz70 napisał/a:
Może 35tys.km?

Chyba trochę przesadziłeś. :mrgreen:

Chyba :mrgreen: Pomerdało mi się ze stanem licznika :mrgreen: Pewnie pokulałem się na tych oponach pewnie połowę tego ;-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
markiz70 napisał/a:
Todek napisał/a:
markiz70 napisał/a:
Może 35tys.km?

Chyba trochę przesadziłeś. :mrgreen:

Chyba :mrgreen: Pomerdało mi się ze stanem licznika :mrgreen: Pewnie pokulałem się na tych oponach pewnie połowę tego ;-)


Też tak myślę :evilek: :toast:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Na D404 Misiek nakręcił 20 000 od 07.2009 roku. Opony datowane na 2007/22 tydzień.

[ Dodano: 2013-07-19, 10:49 ]
Kupiliśmy identyczne jak zamontowała fabryka. Zamawiając w Oponeo dostałem obydwie z I kwartału 1 2013.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group