Oponki do Hondki
Odpowiedz do tematu

: Oponki do Hondki
Chciałbym zmienić oponę na tył w Shadow 125, aktualnie mam Bridgestone 130/90-15, ale jakoś nie zadowalają mnie, gdy wchodzę w zakręt i delikatnie pochylam motocykl czuję, że opona gdzieś mi ucieka i zaraz zaliczę glebę. Ciśnienie w jest odpowiednie jak książka mówi.
Co polecacie ? Zależy mi szczególnie na przyczepności mogą dość szybko się zużywać no i żeby cena nie była zbyt wygórowana. :thx: .

:
Zobacz jak mają się łożyska czy koło solidnie siedzi. Kiedyś miałem taki przypadek ze opona była dobra a motocykl źle się prowadził.

Live to Ride, Ride to Live.
:
Odwiedź forum opony,tam dużo pisze na ten temat.Ja mam Metzeler ME 880 Marathon.
Zakupiłem od kolegi z forum-Nowe,bardzo atrakcyjna cena.
http://www.shadow.org.pl/...pic.php?t=11058

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
moqe, z łożyskiem jest ok, właśnie dziś rozebrałem koło bo złapałem gumę ;). Delikatnie też jest spękana po kancie także lepiej zmienić. Czytałem troszkę o oponach, ale zgłupiałem, jedni mówią, że te drudzy, że tamte znów gdzieś indziej na odwrót ;)

:
Ja też miałem taki mętlik ale wybrałem tak jak Ci prędzej napisałem i jestem zadowolony,nie mam porównania ale dunlop jest też dobry z tego co wywnioskowałem,miałem Maxis ale od nowości nie wymieniane i choć krótko jeżdziłem to był koszmar. Też pisali że każda nowa będzie dobra.Wybór należy do Ciebie.

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
Znalazłem coś takiego, a cenowo też pasuje dobre będą ?
http://www.oponeo.pl/dane...66-s-tyl-tl-m-c

:
Napisz na pw do renegade i podaj wymiary i spytaj o cenę bo u niego tanio kupisz.
http://www.shadow.org.pl/...iewprofile&u=17
:chytrusek:

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
To, że napiszę to pół biedy, ale jak będą się spisywały te oponki ?:D

:
Metzeler to dobra firma ja nie narzekam i bym Ci je polecił. :ride:

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
Mogę polecić te perfecty me77. Mam takie u siebie i do spokojnej jazdy bardzo dobrze się sprawują. Jak bedziesz kupował to zwróc uwagę czy to na przód czy na tył, bo przednia ma dopisane "front".

:
Pisałem już o tym kilkakrotnie - nigdy nie założę Metzelera - śliskie jak diabli te opony.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
sztama25 napisał/a:
Ja też miałem taki mętlik ale wybrałem tak jak Ci prędzej napisałem i jestem zadowolony,nie mam porównania ale dunlop jest też dobry z tego co wywnioskowałem,miałem Maxis ale od nowości nie wymieniane i choć krótko jeżdziłem to był koszmar. Też pisali że każda nowa będzie dobra.Wybór należy do Ciebie.


Ja jeżdżę na Maxisach trzeci sezon zrobiłem okoł 10 tyś i nie miałem żadnych problemów.Moto prowadzi się super i pewnie,nie zauważyłem przez ten czas nadmiernego zużycia opn . Polecam.

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
Kupiłem Metzeler Perfect ME 77 130/90-15 przejechałem już ponad 500km. Moim zdaniem spisują się świetnie, czuję, że maszyna trzyma się drogi. :chytrusek:

:
Wymieniłem na wiosnę oponki i śmigam teraz na Shinko i nie narzekam :twisted: opony trzymają bardzo sprawnie :chytrusek:

A na starość powiem tak: "Jestem stary, niedołężny, ale motór mam potężny" :D
:
w poprzedniej Hondzie (chopper) miałem z tyłu maxisa, byłem zadowolony, teraz jeżdżę na "wynalazku" mało popularnym w naszym kraju czyli komplet FULL BORE, nie zauważyłem jakiś niepokojących zachowań (mokro, sucho, hamowanie), ale mam je dopiero od 1500km po zmianie - vt600

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group