Mechanik w okolicach Chorzowa
Odpowiedz do tematu

: Mechanik w okolicach Chorzowa
Jak w temacie, poszukiwany mechanik motocyklowy z dobrą naszą, forumową, opinią.

Ostatnio trafiłem, a raczej minąłem się z gościem z warsztatu przy stacji diagnostycznej przy Styczyńskiego w Chorzowie, ale słuch po nim zaginął, a nowy właściciel "podobno" nie może odszukać do niego numeru tel.

Nie chcę targać moto daleko, ew. Bytom lub Katowice, Świętochłowice? Znacie kogoś solidnego i sprawdzonego, nie zdzierającego z nas, jak inni? Jakieś namiary?

Abgal
[Usunięty]
:
Witam. Jeden jest miedzy Swionami a Bykowina na starym domgosie, a drugi na Swionach kolo gazowni ale osobiscie jeszcze ich nie sprawdzalem bo nie bylo takiej potrzeby. POZDRO

:
W Mysłowicach mogę polecić Moto Garage. Warsztat na terenie giełdy samochodowej.
Obecnie serwisuję samodzielnie swoje moto, ale poprzedni był obsługiwany przez 10 lat przez właściciela tego warsztatu i byłem bardzo zadowolony.

:
MotoHybrid w Zabrzu - dobrze, choć mają problemy z terminami ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
W T-G jest motogarage, Kuba dobry fachman ale złupi do dna :twisted:

miszcz
[Usunięty]
:
Podepnę się pod temat - znacie jeszcze jakieś sprawdzone warsztaty w okolicach Katowic?
W Boosterze i warsztacie koło hurtowni Olek-Motocykle mówili, że nie robili nigdy przy VT600 więc nie dam im sprzętu do nauki ;-) .
Ostatnio jak dałem "specom" to tak namieszali przy gaźnikach i zaworach, że silnik jest ze 2x głośniejszy, ma bardziej ostry dźwięk i przy odpuszczaniu manetki wali jak z katiuszy...
Porządnych fachowców coraz mniej :-? . Kogo polecacie?

:
A co potrzebujesz zrobic?

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
miszcz
[Usunięty]
:
Poprawić po poprzednich "fachowcach":
gaźniki - synchro + skład mieszanki?
zawory - tu najprawdopodobniej wystarczy korekcja faz rozrządu ale nie jestem pewien czy luzu zaworowego też nie "naprawili".
Objawy napisałem w poście powyżej, jak możesz mi coś doradzić to będę wdzięczny ;-)

:
W TARNOWSKICH Górach Moto Garage tak jak wcześniej kolega wspomniał na ul. Nakielskiej ale ceny to dokładnie nie wiem.Ja wymieniałem opony,dętki i trochę dolali oleju do przednich
lag-zapłaciłem 230 zeta. zadzwoń i się popytaj tel.500 455 490 - Mariusz. Dużo u nich maszyn
stoi co naprawiają. :ride:

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
TAK mają w ofercie opony ale cena od naszego kolegi nie do pobicia.

Życie jest za krótkie żeby zrealizować wszystkie marzenia.
:
Ja tam polecam Motograge w TG !
korzystałem z usług i jestem bardzo zadowolony.

Suru
:
Renegade

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group