Pytanko co do kosztów przeglądu
Odpowiedz do tematu

: Pytanko co do kosztów przeglądu
Witam
Regulacja zaworów czyszczenie gaźnika wymiana świec olej filtr oleju czyszczenie i smarowanie filtra powietrza i reszta czynności przeglądowych w VTX 1300 retro za cenę 700zł to dobra cena czy nie??

:
smarowanie filtra powietrza??? :shock: :koso:

Smuga Cienia - Gość U CAN ONLY SEE MY SHADOW

Fota: http://lh4.ggpht.com/_EKM...12/DSCF2608.JPG
:
jak z materiałami to może być

:
igorcze napisał/a:
smarowanie filtra powietrza???

może jest coś na zasadzie hyperchargera i tam jest wtedy wkładka, np K&N i ją się myje i potem nasącza ponownie i jest gotowa do użytku. Może o to chodzi. ;-)
w mojej ocenie lekko drogo, choć mogę nie znać cen po prostu, ale biorąc pod uwagę że olej, filtry możesz wymienić sobie sam, to zostaje spora kwota do zapłaty.
Nie wiem jaki jest dostęp do regulacji zaworów w 1300 R bo w 1800 jest dosyć "nieprzyjemnie, ;-) "


ooo właśnie na to nie wpadłem co mirek. To cena z materiałami czy bez?

Honda - The Power of Dreams
:
Dwa tygodnie temu robiłem przegląd gruntowny po zakupie vtx 1800 retro.
Z wymianą filtrów , olei, wszystkich płynów ustrojowych (dosłownie) i wszelkie regulacje, to koszt 500 PLN.
To mechanik, który serwisuje moje Hanie od 4 lat i jestem z jego usług bardzo zadowolony.
Godny polecenia.

:
Ja moją vt 750 też robiłem w tym samym warsztacie
Może i trochę drogo jak piszecie ale mam blisko i grunt że dobrze robota będzie zrobiona.

:
A w którym warsztacie?

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
majkelpiotr napisał/a:
Może i trochę drogo jak piszecie ale mam blisko i grunt że dobrze robota będzie zrobiona.

no to jak se teściowa :-P uważa ale powtórzę się:
Wymianę filtrów i oleju możesz spokojnie zrobić sam: wtedy będzie taniej i tak jak chcesz :)
jak nie wiesz jak, to zostawiłbym warsztatowi tylko czyszczenie i regulację gaźników oraz ustawienie zaworów.

Honda - The Power of Dreams
:
Dziki ma racje wymiana oleju i filtra obniża koszty a trwa 2 browary i chwile przyjemności

:
Już po przeglądzie jestem zadowolony 750zł i moto znowu super
Warsztat to Motostajnia.pl na Mińskiej 25 warszawa

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group