Ubezpieczalnie
Odpowiedz do tematu

wieczorass
[Usunięty]
: Ubezpieczalnie
Gdzie najtaniej ubezpieczyć motor;) Ja swoją 125 mam w PZU i w sumie wyszło najtaniej, a Wy co o tym powiecie;)?

:
wieczorass napisał/a:
Gdzie najtaniej ubezpieczyć motor;) Ja swoją 125 mam w PZU i w sumie wyszło najtaniej

dziś pytanie - dziś odpowiedź :mrgreen:

Honda - The Power of Dreams
wieczorass
[Usunięty]
:
Kolega humorek od rana THX:)

:
wieczorass napisał/a:
Kolega humorek od rana THX:)

ja tak mam ciągle ;-) :mrgreen:

Honda - The Power of Dreams
:
Sprawdź tu: http://4safe.waw.pl/

:
Dzisiaj dowiadywałem się MTU na 600 oc + nw przy 60% 155 a z PZU mam zapłacić 170 w sumie różnica nieduża i w PZU większa kwota odszkodowania i do zapłacenia :evil: za nw

:
Drobna sugestia jeśli można:
Przy poszukiwaniu ubezpieczyciela porównujcie sumy ubezpieczenia Nastepstw Nieszczęśliwych Wypadków, bo są różne i stąd różnica w składce. Sami o nim decydujecie i o sumie ubezpieczenia, ponieważ jest to ubezpieczenie dobrowolne.

Honda - The Power of Dreams
:
zależy od kogu pocztowego przeważnie w PZU

w Pomorskim

82zł OC przy 60% zniżki
99zł na 15000zł NNW - mozna zrobić na 10 000zł - 66zł

Dziki dobrze prawi :toast:

Agencja Ubezpieczeniowa
<<<< www.kolczynscy.pl >>>
wieczorass
[Usunięty]
:
W PZU wyliczyli mi 156zł + NNW 10 tys.

:
PZU
OC + NNW (10 kPLN) + Ochrona zniżek + PZU Auto Pomoc Komfort - razem wyszlo 158 zł (znizki mam max - 60%)

:
Alabaster napisał/a:
PZU
OC + NNW (10 kPLN) + Ochrona zniżek + PZU Auto Pomoc Komfort - razem wyszlo 158 zł (znizki mam max - 60%)
amę

To super oferta ja za samą Auto pomoc komfort płace w Wa-wie 130pln?-i też mam 60proc
Pozdr darekb

:
TU Warta Parczew. OC 72 zł, NNW 38 zł, WMA gratis.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Orientujecie się jak to jest z przenoszeniem zniżek pomiędzy ubezpieczalniami??

Jestem współwłaścicielem skuterka 50cc od 8-miu lat ubezpieczonego w PZU wiec jeśli dobrze pamiętam powinienem mieć juz 60% zniżek. Ale Warta wydaje się być lepszą ofertą dla nas. Macie jakieś doświadczenia z przenoszeniem zniżek?

:
... idziesz do firmy w której nabyłeś zniżki. prosisz o wydanie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia z Twojej kartoteki (w różnych TU trwa to różnie - w PZU od ręki) i niesiesz to do firmy w której ubezpieczenie chcesz zawrzeć. Powinni Ci to honorować.
to wszystko

Honda - The Power of Dreams
:
Również, jeśli w aktualnym ubezpieczeniu masz wpisz -60% to również mogą to uznać.
Tak jest w Allianz.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group