Olej do VT 600
Odpowiedz do tematu

:
pawjeu napisał/a:
Uważajta na podejrzanie tanie motule z allegro. Sporo podróbek krąży. Podróbka jest jaśniejsza i wali starym capem, oryginalny motul ma przyjemny zapach.


Wiem dlatego kupiłem oryginał z pewnego żródła :-P

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
sqner79 napisał/a:
Witajcie

Również podczepię się pod temat bo nie ma sensu nowego po to zaczynać. Oczywiście też chodzi o olej do mojego shadowa. Mam na oku Motul 5100 4T 10W40 półsyntetyczny z filtrem za 150 zł.

Pytanie tylko czy to dobra cena za ten olej. Ale ważniejsze jest to że nie wiem na jakim jeździła wcześniej? Czy to ma jakieś znaczenie przy wymianie całego zestawu?

No i wreszcie czy ten rodzaj oleju jest w jakiś tam sposób optymalny dla mojej shadowki???


Zalejesz tym olejem i wszystko będzie OK - gwarantuję, że sprzęt nie wybuchnie :mrgreen:
Tylko ta cena... W zeszłym tygodniu kupiłem MOTUL 5100 4T 4l + HILFOFILTRO za 115zł.

MOTUL 5100 4T 4l jak najbardziej jest ok ale jak kolega zwrócił uwagę to cena jest spora
:shock:
Kupiłem tydzień temu zestaw MOTUL 5100 4T 4l + HILFOFILTRO też za 115 zeta :chytrusek:

:
No właśnie słyszałem trochę o podróbkach...
Ale chyba jednak jeśli towar jest ze sklepu no to musi to być jakaś podstawa do zaufania??
Poza tym jest tez Grzechoo który również proponuje dobra cenę :-)

Lewa w górę
:
Olej to olej, byle motocyklowy. Ja Motula leję wszędzie, ale kolega lata na Repsolu ... ma go po 16zł za Litr. pędzi motocykle po kilkadziesiąt tysięcy rocznie... jakoś nic im nie jest.

Agencja Ubezpieczeniowa
<<<< www.kolczynscy.pl >>>
:
Ja cały zeszły sezon śmigałem na Repsolu.

:
Ja w tym roku, się szarpnę na coś z linii Shella - jeszcze tylko nie wiem czy syntetyk czy półsyntetyk. W sumie to zobaczę ile będzie w portfelu w momencie zakupu;)

Używam innych Shell`owskich kosmetyków i płynów no i odczucia mam pozytywne;)

:
Panowie skąd ściągaliście tego motula z filtrem w takiej cenie ? Właśnie planuje zmianę i chętnie bym się skorzystał z takie źródła :D I jaki filtr montowaliście ?

:
Zapytaj Grzecho .
Ja jestem zadowolony.

:
Niestety "markowe" (czytaj drogie i popularne) oleje są podrabiane, o czym się przekonałem niestety, kupuję od tej pory mniej popularne marki na naszym rynku i w stacjonarnych "dużych" sklepach.
Co do motula mam bardzo mieszane uczucia, stosowałem i osobiście z pracy zwłaszcza skrzyni biegów nie byłam za bardzo zadowolony

:
Mam pytanie - chcę za niedługo wymienić olej, od jakiegoś czasu jeżdżę na Motulu. Przy poprzedniej wymianie sezon temu ( niecały rok gdzieś ) zostało mi jeszcze z butli 4l gdzieś 2l i planowałem dokupić jeszcze litr i wymienić ( 2l starego + 1l nowego ). I tu właśnie mam pytanie - czy ten starszy olej, który mi został mogę spokojnie wymienić + dolać do niego litr nowego, czy ten stary raczej już się nie będzie nadawał do wymiany?

:
Spokojnie - to nie rzepakowy i nie zjełczał przez ten czas.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
No to ok :-) dzięki ;-)

:
Felix, nie powinno być problemu, o ile nie trzymałeś bańki w arktycznych temperaturach na przemian z trochę mniej arktycznymi ;-)

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
:
Witam ja śmigam na Motul 15w50 i niby jest ok. a powiedzcie czy przy zmianie biegu u was też dość głośno słychać skrzynię czy jestem przewrażliwiony ?

:
Też śmigam na motulu i skrzynia mi głośno nie chodzi tylko takie ciche cyknięcie ;-) .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group