Jak zdjac przednie kolo do wywazenia vt.800 1988r
Odpowiedz do tematu

amk111
[Usunięty]
: Jak zdjac przednie kolo do wywazenia vt.800 1988r
Witam.Jak w temacie Jak zdjac przednie kolo do wywazenia vt.800 1988r.

:
Postaw motocykl na centralnej - musisz to zrobić w garażu podpierając i dociskając tył motocykla jakimś stemplem do sufitu/stropu. Odkręć linkę napędową licznika, odkręć śruby od dołu amortyzatorów trzymające oś koła -wyciągnij koło. Chyba o niczym nie zapomniałem.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Ja stawiałem na centralnej, a pod przednią część silnika podkładam lewarek od samochodu.

amk111
[Usunięty]
:
Czy ośkę wyciągać ?

:
amk111 napisał/a:
Czy ośkę wyciągać ?

Najlepiej zapytaj o to, tego kto będzie wyważał koło.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Do wyważenia koła oś musi być wyciągnięta, dobry wulkanizator nie powinien mieć z tym żadnego problemu, zostaw to jemu, albo sam rozkręć w garażu i podstaw gościowi gotowca.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
A nie możesz pojechać motongiem i niech sobie radzi??

:
Lewarek samochodowy z prawej strony pod ramę i po kłopocie. Moto przechyli się sam na nóżkę. I wyciągasz całe koło. Temat sprawdzony ;-)

:
witam,pytanko :-D
mam tylko boczną nóżkę , ma ktoś sprawdzony sposób na zdjęcie koła przedniego,tak żeby pozostawić go na jedną noc bezpiecznie w garażu obok samochodu? :)

"Każdy nowy dzień, rodzi nowe paranoje.."
:
Bez podnośnika będzie ciężko, ale jak już jakoś podniesiesz moto, to musisz podstawki typu kobyłki pod ramę podstawić, lub coś podobnego w zamian. Albo jakieś kostki/cegły.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
dzieki za rade Jarząbek ;)
jakoś postaram sie nie skrzywdzić maskotki.. jeśli są jakieś szczególne punkty przy demontażu lub na co zwrócić szczególną uwagę to dajcie mi znać
pozdrawiam

"Każdy nowy dzień, rodzi nowe paranoje.."
:
Szczególnym punktem jest roztropność i otwarte oko :-P
Nie urwij linki prędkościomierza ;-) , trzeba ją odkręcić.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group