nr silnika
Odpowiedz do tematu

: nr silnika
witam czy jest mozliwosc rozkodowania nr silnika?jesli tak to w jaki sposob.
pozdrawiam

:
Nie jestem pewien, ale chyba za wiele się z niego nie wyczyta. Jest tam podany typ moto, np. SC18 i kolejny nr serii. Mając dostęp do odpowiedniej bazy danych można by było odczytać w którym roku został wyprodukowany.
A o jaki nr Ci chodzi? Może mógłbym coś wygrzebać.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
chodzi mi o nr SC18E-3001663.
To nr silnika jaki zakupiłem i ciekawi mnie rok faktyczny no i jaka skrzynia tam jest.

:
pitbull napisał/a:
chodzi mi o nr SC18E-3001663.
To nr silnika jaki zakupiłem i ciekawi mnie rok faktyczny no i jaka skrzynia tam jest.

Najprawdopodobniej /na 90%/, jest to silnik pochodzący z moto wyprodukowanego w 96 lub 97 roku. W tych rocznikach były montowane silniki o numeracji zaczynającej sie od SC18E-3000001. Patrząc na nr seryjny, to raczej 96 rok. I prawdopodobnie jest w nim skrzynia 4 biegowa.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Na 100 % 96 rok u mnie numer na silniku zaczyna się też od 30.
Mój nr. silnika SC18E-3000441, a moto z 1996 roku i skrzynia 4.

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
:
dzieki wielkie! też z racji wolnego posiedzialem na necie i doszedlem do podobnych wniosków.Wyszlo mi ze bedzie to 96r(30.......)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group