HONDA Steed 600 ?
Odpowiedz do tematu

: HONDA Steed 600 ?
Witajcie "cieniowcy"



Tak sobie ostatnio latałem po necie i natknąłem sie na taki wlasnie model hondy. Czy ktos potrafi powiedzic czy to sie różni od Shadow ?



Nie wiem czy dobrze dedukuję, ale natrafilem na ta nazwe przy egzemplarzach VT600 z emblematem " individual V2 custom". Zaintrygowało mnie to bo ja wląśnie posiadam z takowym i od jakiegos czasu zaczęło mnie to ciekawić , z czym to jest zwiazane.



ktos wie cos na ten temat ?

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
: Re: HONDA Steed 600 ?
Licho napisał/a:
Witajcie "cieniowcy"



Tak sobie ostatnio latałem po necie i natknąłem sie na taki wlasnie model hondy. Czy ktos potrafi powiedzic czy to sie różni od Shadow ?



Nie wiem czy dobrze dedukuję, ale natrafilem na ta nazwe przy egzemplarzach VT600 z emblematem " individual V2 custom". Zaintrygowało mnie to bo ja wląśnie posiadam z takowym i od jakiegos czasu zaczęło mnie to ciekawić , z czym to jest zwiazane.



ktos wie cos na ten temat ?


Cytat:

"Steed 600 vs Shadow 600



From what I hear, the Shadow 600 has a bigger main jet, and no rubber plug to limit the air-intake like the Steed."



tłumaczenie (własne): Shadowa ma wiekszy wtrysk i brak gumowej zaślepki ograniczającej wlot powietrza.

:
Steed ma więcej chromu, super kanapy i fajne dodatki. Jest to wersja na japan :-D

Ponoć w steedach w tą samą ramę wsadzali silniki 400cm3.

Jest o nim fajny artykuł w Custom magazin jak znajdę to wsadzę link.

:
Na tej stronie jest zdjęcie Steed VLS szukam takiego zawieszenia przedniego do swego moto

http://www.chudzikj.republika.pl/VT600.htm

Pozdrawiam

:
Aaaa, no to wszystko jasne. no to moj to nie Steed. Pytanie jeszcze z czym ma związek ten gryps na zbiorniku "intividual V2 custom", z niczym ?

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
:
Licho napisał/a:
Aaaa, no to wszystko jasne. no to moj to nie Steed. Pytanie jeszcze z czym ma związek ten gryps na zbiorniku "intividual V2 custom", z niczym ?




Bajerek ale na pewno ładnie wygląda

Pozdrawiam
:
Wykląda ładnie to fakt :)

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group