Uszkodzona chłodnica vt600
Odpowiedz do tematu

: Uszkodzona chłodnica vt600
Cze.
Ostatnio Ojciec "pomógł" mi umyć karcherem Hanię teraz chłodnica wygląda tak: http://imageshack.us/g/835/dsc9921.jpg/
Kaplica? Do natychmiastowej wymiany czy mogę na razie jeździć z taką ?

:
Chodzi Ci o te podgięte blaszki? W ogóle bym się nie przejmował...

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Tak w zasadzie to o te blaszki, bo cieknąć nic nie cieknie.

:
To się nie martw, ten typ ma tak dobre chłodzenie że parę zgiętych blaszek tego nie zmieni ;-) .

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
Tak prawde mówiąc, to m oim zdaniem trochę przesadziliście z ciśnieniem wody. Tak normalnie, to te blaszki powinny byc proste. Jak masz czas i ochote, to możesz małym srubokrtem poprostować, delikatnie, te blaszki.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Jak masz czas i ochote, to możesz małym srubokrtem poprostować, delikatnie, te blaszki.

Masz już zajęcie z tatą na długie zimowe wieczory :-P

:
No raczej nie dam mu się dotknąć więcej do moto . Chociaż ostatnio znalazł sobie nowe hobby na starość: zegarmistrzostwo to takie prostowanie blaszek też powinno mu się spodobac :)

:
Mam w gorszym stanie i się nic nie dzieje choć raz do roku staram się poprostować blaszki. Z racji że wydajność chłodnicy mam dość mizerną pewnie też z racji wieku zrobiłem dzić coś takiego i pomogło znacznie. Testowana miasto trasa miasto trasa i nie włączyłem ani razu wentylatora. :mrgreen:





:
Jeśli chodzi o ochronę chłodnicy to mi bardzo podoba się takie rozwiązanie jak w Harley Davidson V-Rod. Zastanawiałem się kiedyś jakby zaaplikował coś podobnego do naszych sprzętów :-)8 Ochrona chłodnicy prawie 100% :mrgreen:


:
Bartez_nd napisał/a:
Mam w gorszym stanie i się nic nie dzieje choć raz do roku staram się poprostować blaszki. Z racji że wydajność chłodnicy mam dość mizerną pewnie też z racji wieku zrobiłem dzić coś takiego i pomogło znacznie. Testowana miasto trasa miasto trasa i nie włączyłem ani razu wentylatora. :mrgreen:

Nazwałbym ten patent "Łapaczem powietrza" albo po zagranicznemu "Air catcher", ale po polskiemu brzmi bardziej swojsko :-)8 . Fajny pomysł :thx: .

:
To jest coś w stylu jak syrenka 104 zwana potocznie "kurołapką" ze względu na drzwi otwierane w przeciwną stronę niż obecnie w samochodach ::D wsumie jaka kurę jadąc przez wioskę mogę zawinąć :mrgreen:

A na starość powiem tak: "Jestem stary, niedołężny, ale motór mam potężny" :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group