/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Shadow 125 pytanie
Autor Wiadomość
fotografiks 


Motocykl: Honda VT600 2005r.
Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 162
Skąd: KR / SBE / SB
Wysłany: 2012-03-29, 14:04   

fincher napisał/a:


A długich tras raczej nie planuję a takie małe to i Cebrą da rade podskoczyć do tego polatać po winklach też jest całkiem miło :)


I po raz pierwszy na motocyklu przebiłem pierwszą barierę 100km/h



Wczytujac sie, ciezko tu cos doradzic...skoro sam nie wiesz czego chcesz... i przeskakujesz z choppera na latanie po winklach... 125 na takie rzeczy za lekkie i ma koła jak od roweru...wiec kazda koleina Twoja...

Wiec musisz sie okreslic i jakos lepiej wyczuc swoj klimat:)

Nie sugeruj sie tym, że moze jak mysle "plecaczek" doradza Ci "ścigacza" bo to jest "trendy" "dżezi" lub "cool" i każada Jej kolezanka chcialaby faceta ze scigiem...

No i rzecz jasna myslenie ze bedziesz mial wiecej fanek w szkole... bo ktoz jedzi na chopperze - to powolne i nie ma emocji... nie dokonca jest prawidlowe.

No chyba ze kupujesz tylko po to zeby przycynkować pod szkoła to inna sprawa;)
 
 
fincher 

Motocykl: Śmieszny
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-03-29, 15:56   

Motocykl to dla mnie pasja a nie "przedłużenie męskości".
Co do "plecaczka" to nawet nie wie że mam jakikolwiek motocykl więc problemu z tego typu poradami nie mam.
Pojeździłem cebrą i shadowką i bardziej do gustu przypadła mi cebra.
Co do latania po winklach to wąskie opony wcale tak bardzo nie przeszkadzają

Ps Ceberką zabardzo szału przed szkołą nie zrobię bo do szkoły paru łepków jeździ Cebrami 600 Fazerami jak i VT 750
Takżę jest to wybór ekonomiczno emocjonalny bo jadąc Cebrą banan z ryja mi nie zniknął nawet na chwile a spędziłem na niej troche czasu.
 
 
pietrachVI 
PIETRACH


Motocykl: exVT600, BMW R65 '87, Jawa 175 '60
Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 469
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2012-03-29, 19:11   

fincher napisał/a:
Co do latania po winklach to wąskie opony wcale tak bardzo nie przeszkadzają


pojeździsz, zobaczysz, sam przechodziłem przez małego plastika :lol:

fincher napisał/a:
Co do "plecaczka" to nawet nie wie że mam jakikolwiek motocykl więc problemu z tego typu poradami nie mam.


??? :koso:

fincher napisał/a:
bo jadąc Cebrą banan z ryja mi nie zniknął nawet na chwile


No i pozamiatane :lol:
_________________
"Wicher silne drzewa głaszcze..."
 
 
 
fincher 

Motocykl: Śmieszny
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-03-29, 20:06   

Dorka73 napisał/a:
fincher napisał/a:
Co do "plecaczka" to nawet nie wie że mam jakikolwiek motocykl więc problemu z tego typu poradami nie mam.

Polecam poinformowanie "plecaczka" o swoich zainteresowaniach. :mrgreen:


Gdy wybierzemy się na przejażdżkę to wtedy się dowie, puki co nie widzę sensu dziewczyny stresować :)
 
 
daredevilmk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-29, 21:54   

Adamko napisał/a:
To pomyśl może o skuterze shadow. To klasyka a w korkach się ładnie przeciśniesz jak myślisz o jeżdżeniu w mieście. Chociaż apetyt rośnie w miarę jedzenia


Toż to rozbój w biały dzień. Sam chciałem kupić przed 125. Za drogie to to jak na swoje walory, ani tam kufra się nie założy (No bo jakby to wyglądało), ani sakw (No bo w jaki sposób). Do tego widziałem kilka na żywo i żadna nie była wola od korozji wydechu, co szpeciło te skutery jak nie wiem co. Kierownica z resztą też bardzo szeroka, co sprawia, że walory 'przeciskowe', 'korkowe' wcale nie różnią się od shadowy 125.

Shadow skuter może i piękny, stylowy, wygodny i bardzo, bardzo gustowny, ale bądź co bądź za tą cenę nie dostajemy poza estetyką w zasadzie nic - nie ma praktyczności, a do tego technicznie to nie jest shadowa, tylko niestety badziew (Jak na tą cenę).

Przepraszam za złe słowa względem czegoś, co nosi nazwę Shadow. To jest moja prywatna opinia umotywowana oględzinami i zgłębianiem tematu.
 
 
Batman 
sebeek75


Motocykl: HD FAT BOB
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1286
Skąd: WrocLove
Wysłany: 2012-03-30, 08:38   

To po co głowe zawracasz skoro cbr jest taka super to ja kup, zapisales sie na forum Shadow i chcesz jego uzytkowników przekonac do Cbr??? Marny pomysl skazany na niepowodzenie
 
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3675
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-03-30, 09:43   

daredevilmk napisał/a:
Adamko napisał/a:
To pomyśl może o skuterze shadow. To klasyka a w korkach się ładnie przeciśniesz jak myślisz o jeżdżeniu w mieście. Chociaż apetyt rośnie w miarę jedzenia


Toż to rozbój w biały dzień. Sam chciałem kupić przed 125. Za drogie to to jak na swoje walory, ani tam kufra się nie założy (No bo jakby to wyglądało), ani sakw (No bo w jaki sposób). Do tego widziałem kilka na żywo i żadna nie była wola od korozji wydechu, co szpeciło te skutery jak nie wiem co. Kierownica z resztą też bardzo szeroka, co sprawia, że walory 'przeciskowe', 'korkowe' wcale nie różnią się od shadowy 125.

Shadow skuter może i piękny, stylowy, wygodny i bardzo, bardzo gustowny, ale bądź co bądź za tą cenę nie dostajemy poza estetyką w zasadzie nic - nie ma praktyczności, a do tego technicznie to nie jest shadowa, tylko niestety badziew (Jak na tą cenę).

Przepraszam za złe słowa względem czegoś, co nosi nazwę Shadow. To jest moja prywatna opinia umotywowana oględzinami i zgłębianiem tematu.

Tego czegoś nie kupuje się dla praktyczności, dla zakładania kufrów i sakw, jeżdżenia na wyprawy - ten badziew ( jak pisałeś) jednak kupiłem i nic nie mąci mi poczucia wielkiej frajdy bujania się pomiędzy puszkami.
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
Kubus 
Kubuś ;)


Motocykl: VF750C2
Wiek: 31
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 268
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-03-30, 22:20   

Kolega do "Całkowitego Braku Rozumu" już jest napewno przekonany, ale pisał tam coś o lataniu po winklach - gdy masz troche techniki shadowem i to nawet 125ccm bierzesz wiekszosc niewprawionych w boje "winklowe" motocyklistów, na plastikach czy na czym tam jeźdzą ;d Sam coś o tym wiem... Jesteś nowy, wiec pewnie nie widziałeś ze vt125 potrafi i tak. Co do korków też nigdy nie miałem problemów - tylko kwestia wprawy.

I jak ktoś wyżej pisał - nas do cbry nie przekonasz, więc jak dla mnie to raczej koniec tematu ;d Bo tutaj nie ma czego porownywac w ogole, mimo ze to honda...
_________________
Pal gumę, a nie duszę....

http://picasaweb.google.pl/jakub.szafranski/ - album motomaniaka ;d

http://www.youtube.com/user/Kubrakow - duuzo filmików z udziałem mojego shadowa ;)
 
 
fincher 

Motocykl: Śmieszny
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-03-31, 18:28   

Wiem że kwestia latania po winklach to bardzie technika niż sprzęt BA sam nawet łośkiem objechałem w zakrętach fazera 600 czy bandita i kilka innych motocykli. (oczywiście potem na prostej zostałem w tyle)
Nie mam zamiaru nikogo to nawracać na inny motocykl.
Tematy do zamknięcia bo tworzy się bezsensowna rozmowa a na taką nie czas i miejsce w tym temacie.
Wszystkim którzy wpowiadali się w temacie serdecznie Dziękuję.
Lew W Górę.

[ Dodano: 2012-04-15, 19:34 ]
Witam Was ponownie.
Kurs na A1 w trakcie budżet ustalony 5000zł.
Trochę przemyślałem wszystko i wracam do kwesti zapytania o najmniejszego Cienia.

Interesuje mnie prędkość przelotowa - czy 100 jadąc samemu i bez bagażu nie będzie zbyt uciążliwa dla tego motocykla?
_________________
15.05.2012 Teoria Pozytywny Praktyka Pozytywny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM