Olej do VT1100
Odpowiedz do tematu

:
Todek napisał/a:
A na przykład taki:



http://allegro.pl/hipol-g...1525636445.html



w ilości 160 ml.




Dzięki wielkie za podpowiedź.

Powodzenia.

:
nie kupuj oleju do kardana , przyjedziesz do mnie do garazu to sobie wymienisz olej bo ja mam jeszcze 380ml oleju i starczy dla mnie i dla ciebie.

problem masz z głowy,zapraszam w sobote reszta na pw lub tel kom.

Tylko ja wiem ze jutro bedzie lepszy dzien.
:
Czytania a czytania, jutro wleje do swojej 600-ki VALVOLINE DURA BLEND (jakoś tak) 10W40. Wcześniej śmigałem na CASTROLU GPS też 10W40. Przebieg w tej chwili 24 tys. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi w tym temacie proszę o opinie. A po skończonym sezonie sam się pewnie jeszcze wypowiem.

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
stereo_06 napisał/a:
Czytania a czytania, jutro wleje do swojej 600-ki VALVOLINE DURA BLEND (jakoś tak) 10W40. Wcześniej śmigałem na CASTROLU GPS też 10W40. Przebieg w tej chwili 24 tys. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi w tym temacie proszę o opinie. A po skończonym sezonie sam się pewnie jeszcze wypowiem.




No właśnie kilka postów wyżej, w tym temacie, pytałem o ten olej, czy ktoś używa i ma jakieś doświadczenia? :?: Odpowiedzi nie było. :-(

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A do mojego sprzeta wlali na przegladzie polsyntetyk Bel Ray V-Twin 20W50. Ponoc zalecany do widlakow. Spojrzalem na zakresy temperatur dla tej klasy lepkosci i wyszlo ze jest od 0 st. C w gore. 10W40 jest niby od -5 st.C. Ale mam nadzieje, ze w grudniu nie bedzie problemu z wypadem na "Mikolaje na motocyklach".

:
No to ja też dołożę coś od siebie :) jeżdżę już drugi sezon na pełnym syntetyku castrola 10w50 nie dymi nie chla go obłędnie zastanawiam się czy nie spróbować bel-ray 20w50 też pełnego syntetyka, jak nie wypłukał do tej pory zbawiennych uszczelniających osadów :) to już raczej nie wypłucze. ktoś próbował?

:
w ubieglym sezonie jezdzilem na semi syntetyku Castrolu gps 10w40 co prawda na Virago,
i wszystko bylo OK,
generalnie producenci zalecaja full syntetyki, np motul:
http://ew5.earlweb.com/re...=&vehicle=20486
wybor producenta to sprawa raczej drugoplanowa.

nie wiem czy dobrze zrobilem / za namowa mechanika - mam full syntetyk Liqui Moly ??

: Jaki Olej?
Witam wszystkich odniedawna jestem posiadaczem Shadow :mrgreen: vt750c2 Spirit z 2007r. i pytanie jaki olej morze Motul 10w40 taki leje do swojej vt500c czy jakis inny?? i ile go tam wchodzi?

:
oto odpowiedź http://www.valvoline.pl/s..._valvoline.html

powybieraj kolejno dane - dostaniesz wynik :mrgreen:

:
o jaka fajna zabawka :-)

tako rzecze Hoder ;)
:
Jaki olej zalać do vt 1100 '88 ?? Zalecany jest 10W40 i przy takich parametrach skłaniałbym się do castrola act evo 4t 10w 40. Ale na forum polecacie 10W50, 15W50 i 20W50. Dwa pierwsze to półsyntetyki a trzeci mineralny. W strone 15W50 się skłaniam bo ma zakres temperaturowy mniej więcej zgodny z polskimi realiami i jest półsyntetykiem, a honda ma zawory hydrauliczne co by odpowiadało. Dobra będzie to decyzja?? A i jaką marke?? osobiście jestem za castrolem, ale sam nie wiem.

:
Myślę że zdecydowana większość jeździ na Motulu.
Myślę że co nie zalejesz będzie dobre byle zgodnie z zaleceniami producenta co do jakości oleju.

:
A może mi ktoś powiedzieć jaki standard szukać??

Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
:
SAE 10W40 API SE-SF
2,9 l (3,1 l z filtrem; całkowita 3,8 l)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Osobiscie jestem za Motul-ja bym zalał półsyntetykiem, jesli by go ubywało zawsze możesz zmienic na mineralny-za castrolem nie jestem napewno, ale to moje osobiste spostrzeżenia
Pozdr Darekb

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group