Oleje Valvoline
Odpowiedz do tematu

: Oleje Valvoline
Oleje w sumie dalej nieznane na polskim rynku a temat dość ciekawy. Przede wszystkim przychodzą nierozlewane przez jakiegoś dystrybutora - co to oznacza w Polsce wszyscy wiemy. Dobra baza z niezasiarczonej ropy. Dobór olejów http://www.valvoline.pl/s..._valvoline.html

:
stosuje i jestem z nich zadowolony!

Wynajmę Jaguara do ślubu - może być z obstawą motocyklową:

http://jaguaremdoslubu.blogspot.com/
wocha
[Usunięty]
:
tez to leje i jest dobrze

:
Ja używam oleju Valvoline w aucie i jak dla mnie wszystko jest OK. :-D Co prawda ten olej do tanich nie należy, ale co tam. :mrgreen: Kolega zalał olej ter m-ki do Hondy CBR i stwierdził, że silnik zaczął pracować o wiele ciszej. Co prawda może tylko dlatego, że został zalany nowym olejem, a nie, że akurat Valvolainem Dura Blend. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A co sądzicie o Valviline Synpower 10W-40?
Na przykład tutaj
Cena znośna, nie wiem tylko czy do shadowki o przebiegu mniej więcej 30 tys będzie odpowiedni.

:
mazin napisał/a:
A co sądzicie o Valviline Synpower 10W-40?
Na przykład tutaj
Cena znośna, nie wiem tylko czy do shadowki o przebiegu mniej więcej 30 tys będzie odpowiedni.


mazin w Avatarze napisał/a:
Motocykl: Shadow VT1100 spirit - będzie :-)


Nie masz motoru a kupujesz olej ?? ;-)

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Siwy_Dym napisał/a:
mazin napisał/a:
A co sądzicie o Valviline Synpower 10W-40?
Na przykład tutaj
Cena znośna, nie wiem tylko czy do shadowki o przebiegu mniej więcej 30 tys będzie odpowiedni.


mazin w Avatarze napisał/a:
Motocykl: Shadow VT1100 spirit - będzie :-)


Nie masz motoru a kupujesz olej ?? ;-)


Chwilowo mam pożyczoną 750-tkę, a w przyszłym miesiącu może będzie wymarzona 1100 ;-)
Może, bo negocjacje trwają;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group