Napierdzielanie
Odpowiedz do tematu

Boa
[Usunięty]
:
A ja rozmawiałem dziś z moim mechanikiem i mi powiedział, że czy to jest dźwięk metaliczny mniej, czy bardziej, to akurat przy panewie nie ma za bardzo znaczenia, aczkolwiek powiedział, że powodów może być masa, począwszy od kiepsko dokręconego wydechu, po luźne śrubki, czy luźny kosz sprzęgła, etc...

A kolega się raczje zna, skoro pracuje w autoryzowanym serwisie Hondy :twisted:

:
To że pracuje w ASO to jeszcze o niczym nie świadczy. Niektórzy mechanicy w ASO pewnie lepiej radzili by sobie w piekarni. :twisted:

Boa
[Usunięty]
:
Mimo wszystko bardziej zaufam mechanikowi z ASO niż ze stodoły ;)

A swoją drogą, powiedz czy nie miał racji :?: :koso:

Nie lepiej zdiagnozować stukanie u mechanika niż na forum :?: Przecież nawet ten kto się zna (a nawet tym bardziej) nie odpowie co to za usterka, po opisie na forum :koso:

:
:thx:

:
Boa napisał/a:


Nie lepiej zdiagnozować stukanie u mechanika niż na forum :?: Przecież nawet ten kto się zna (a nawet tym bardziej) nie odpowie co to za usterka, po opisie na forum :koso:




Przecież można zdiagnozować stukanie na forum, tylko Andryszek musiałby napisać jak to napierdziela :puk,puk , stuk,puk , a może łup,łup :lol:

I zdiagnozujemu a co :!:

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
opel3366 napisał/a:
Przecież można zdiagnozować stukanie na forum, tylko Andryszek musiałby napisać jak to napierdziela :puk,puk , stuk,puk , a może łup,łup :lol:

I zdiagnozujemu a co :!:


Za późno, mój majster (uczuciowy chłop), rozkręcił co trzeba i zdiagnozował naocznie oraz namacalnie: dźwigienka. Amen :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group