stelaże pod sakwy
Odpowiedz do tematu

Seiza
[Usunięty]
:
Uprzejmie donoszę, że sakwy zostały bezpiecznie zamontowane bez żadnych (prawie) komplikacji - tak jak wspominałam, 27l. Jutro wrzucę fotki, to zobaczycie, jak to wyszło. Nabrała takiego dorosłego wyglądu :-)8

Belgu
[Usunięty]
:
Chcesz powiedziec, ze sakwy lacznie (para) maja 27 L.

Czyli kupilas te co maja cos kolo 13 L sztuka.

Seiza
[Usunięty]
:
Potrafię odróżnić sakwy o pojemności 13l i 27l, pomimo tego, że jestem tylko dziewczynką :-P

Zaręczam, że to, z czym teraz dumnie sie przemieszczam ma 27l każda, co w sumie daje 54 l :twisted:

:
Czyli założyłaś Iron Horse :?:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Belgu
[Usunięty]
:
Seiza napisał/a:
Potrafię odróżnić sakwy o pojemności 13l i 27l, pomimo tego, że jestem tylko dziewczynką :-P

Zaręczam, że to, z czym teraz dumnie sie przemieszczam ma 27l każda, co w sumie daje 54 l :twisted:


fotki poprosze :)

Seiza
[Usunięty]
:
yanucha napisał/a:
Czyli założyłaś Iron Horse :?:




Dokładnie tak. Trochę trzeba bylo pokombinować, ale to tylko dlatego, że jeden stelaż nie był dokładnie dopasowany, a nie ze względu na wielkość sakw. Foteczki w ciągu kilku dni dosłownie, bo są u kolegi na kompie i muszę je on niego podstępem wyciągnąć ;-)

Belgu
[Usunięty]
:
a my nadal czekamy na foteczki :(

:
Muszę to zobaczyć !!!!!!

Pozdrawiam
:
Seiza, nie obijaj się tylko wrzucaj fotki :->

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group