Kłopoty z rejestracją (a w zasadzie z przeglądem)
Odpowiedz do tematu

Andrzej
[Usunięty]
: Kłopoty z rejestracją (a w zasadzie z przeglądem)
Cześć

Jestem Andrzej i potrzebuję pomocy.

Zakupiłem śliczną Shadow(kę) VT 1100 c rocznik 1986 ( wersja amerykańska sprowadzona z Holandii ), ale za cholerę nie mogę wykonać przeglądu rejestracyjnego, gdyż stacje diagnostyczne nie posiadają danych technicznych tego modelu ( chodzi przede wszystkim o maksymalną dopuszczalną masę, naciski na osie itp.).

Czy możecie wskazać stronę internetową czy osobę, która prześle fax lub link z tymi danymi?

Jeśli tak , to z góry dzięki.

Pozdrawiam

Andrzej

:
Miesiac temu mialem ten sam problem...mowie od razu ze musi to byc stacja OKREGOWA przynajmniej w moim przypadku tak bylo, co do danych technicznych jest tu pare milych osob co na pewno pomoga:)mi pomogli za co dziki:) ale musz juz latwiej bo na stronie glownej sa dane techniczne do tego modelu.Powodzenia!!

:
Takie dane są d odczytania na tabliczkach poprzyklejanych w różnych miejscach na moto.

Chyba matoły co robili przegląd o tym nie wiedzą albo nie chciało im się szukać. Oglądnij wachacz, obudowę kardana, główkę ramy i na prwno wszystko znajdziesz (chyba że komuś przeszkadzały i pozrywał).

:
a jak nie znajdziesz to wystarczy zapytać "wójka Googla" o dane techniczne VT1100 C o odpowiednim roczniku lub o "Vt1100C technical data"

Jadę jadę na motorze...
suchy
[Usunięty]
:
Jedż na inna stację,każda może zrobić przegląd moto,ale ściągnij dane z sieci , lącznie z wymiarami/dł. szer. wys. waga, dop. ładowność/ bo jak nie mają internetu to nie wiedzą.

:
O to chodzi?

http://www.bikez.com/moto...haddow_1986.php



A tutaj cała serwisówka:

http://www.shadowclub.ru/...1998_Haynes.rar

:
Witam

Super maszyna :-D

W moim dowodzie jest tak;

maksym. masa całkowita -488 kg

masa własna - 299 kg

naj. dop. nacisk osi 2,90 kN

stosunek mocy do ciężaru 0,1237 Kw/kg (ale to mam zaniżone bo mam wpisane tylko 37kw)

Andrzej
[Usunięty]
:
Dzięki wszystkim za informacje.

Rejestracja jakoś poszła, choć łatwo nie było.

Gdyby na przyszłość ktoś potrzebował, to dopuszczalna masa całkowita VT 1100c 1985-86 wynosi 446kg, a maksymalny nacisk osi tylnej 3,5kN -z tymi danymi było najtrudniej (Shadok dzięki za maila, który ostatecznie przekonał gościa ze stacji diagnostycznej).



Pozdrowionka i szerokości, bo pogoda ma być przez weekend super.



Andrzej

jakobsbiker
[Usunięty]
:
u mnie w jedrzejowie,na badaniu technicznym patrzą tylko na nr ramy i ewent. czy światła działają. pare sekund i po sprawie.

:
A wlasnie jak to jest z przegladem i z kierunkowskazami?tzn po amerykancku mi swica caly czas moga sie do tego doczepic??

:
Teoretycznie mogą.. Praktycznie nie muszą.. Zależy na kogo trafisz...

Jadę jadę na motorze...
:
Mnie sie nigdy nie czepiali za to.

Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
Boa
[Usunięty]
:
Czyli mówicie, że mogę wyjechać na ulicę z takimi na stałe zapalonymi i mi się policaje nie dowalą :?:

:
Zawsze możesz się tłumaczyć że to dla bezpieczeństwa bo im więcej świateł tym lepiej Cię widać.

:
czy moge poprosić posiadacza hondy 1100 z 98 roku o spisanie swoich danych z dowodu?

Czekam na swoje nowe maleństwo i chce szybko przejsć przez badanie.

Pozdrawiam Zbyszek :):)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group