/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m
Autor Wiadomość
leokadius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 20:54   HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m

Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-04-13, 07:18   Re: HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot te

leokadius napisał/a:
Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.




Jesteś na forum Hondy Shadow i nikt Ci nie napisze, że Drag Star wypada wyżej niż Shadowka :!:



A tak na poważnie to Yamacha ma się nijak do Hondy :lol:
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
sztywny 
czerwona gałeczka


Motocykl: vtx 1800c
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-04-13, 08:18   

Dla mnie motocykl musi mieć chłodnicę :shock: a DRAG STAR jej nie ma :evil:
_________________
.......motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny.....
 
 
Globi 


Motocykl: VT 500C '85
Wiek: 55
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1297
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-04-13, 08:48   

Co do porównania Shadowki z Dragiem - zarzuć temat na:

http://forum.motocyklistow.pl/ - jak naprawią, bo od kilku dni mają jakieś kłopoty



lub

http://groups.google.pl/g...cs?lnk=lr&hl=pl



Ale bądź przygotowany na to, że "każdy motocyklista swój motorek chwali" ;-)



Pozdr

Globi
 
 
SHEMP 
SHEMP

Motocykl: HD FLHTP czyli Electra Police 09
Wiek: 54
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 383
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2008-04-13, 19:33   

mój kolega jeżdżący Yamą stwierdził że w świecie motocykli pierwsza jest Honda potem Yama a potem długo długo nic .............. :-)8

Przed kupnem shadowa rozmawiałem z dużą ilością kolesi grzebiących przy moto - wynik rozmów był jednoznaczny - chcesz jeździć a nie grzebać - tylko Honda

pozdrawiam :shock:
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9472
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2008-04-13, 21:38   

Tylko Honda. :chytrusek:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-14, 15:18   

13,500zł to megadobra cena, róznice wersji europa i stany są niewielkie, a części są dostępne w podobnych cenach. Co do Yamahy, to zacytuję Robbiego Willamsa:

" Alcohol YES, DRUGS Booooo :!: " :mrgreen:
 
 
omo 


Motocykl: VTX 1300 R 05
Wiek: 62
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 1766
Skąd: Witkowo /k Gniezna
Wysłany: 2008-04-14, 19:43   

Ja to sie moge nie znac na motórach,ale 13500 za 2003 to coś za wielka okazja...a papiery to to ma??



Rufi..kokardki na motorkach... ,,trala la ..nie poznaje kolegi.
_________________
.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
 
 
leokadius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-14, 21:57   

Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 15:19   

leokadius napisał/a:
Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.




Geee ... Spirit to tylko odmiana Shadowa, różnice są w designie i stylu "nadwozia". W cene wierzę, znam ceny moto w Stanach.
 
 
Myster 
Szanowny


Motocykl: VT 750 C2 07 SPIRIT
Wiek: 42
Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 141
Skąd: Szyszłowo k. Słupcy
Wysłany: 2008-04-22, 11:18   

Cena tego modelu OK. Miałem okazję odbyc krótką jazdę i musze przyznać, że nie ma zasadniczych różnic między naszą europejską odpowiedniczką, poza oczywiście przeniesieniem napędu na koło. Jeśli chodzi o drag Stara to nie ma co porównywać. Spirit to jest to a Drag Star coś tam hej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM