opony ale nowe
Odpowiedz do tematu

: opony ale nowe
Ma ktoś może namiary na nowe opony w rossądnej cenie tzn. około 3stówek-firma

w zasadzie obojętna , bo jeżdziłem już chyba na wszystkich i stwierdziłem , że firma dla

czoperka nie gra roli , ale zawsze rossądek - do bólu.Przepraszam mogą być wszystkie

tylko nie PNEUMANT :!: :koso: Myślę , że taka informacja ucieszy nie tylko januszka ,

ale pewnie dużo większe grono moto-nawiedzonych.

Z POZDROWIENIAMI

:
Wiele osób od nas chwali sobie Shinko. Ale do Nomada za 300zł nie kupisz opony na tył, to pewne. Jeśli chcesz dobrze wydać pieniądze, ja bardzo polecam Continental Millestone, u mnie w rozmiarze 170/80/15, indeks prędkości 210km/h, zapłaciłem 450zł. Opona jest świetna, na głowę bije fabrycznego Dunlopa. Niedługo na przód zakładam też ten sam model opony.

:
Dzięki kolego , zwrócę uwagę na tą markę opony :thx:

:
Roadrunner napisał/a:
Wiele osób od nas chwali sobie Shinko. Ale do Nomada za 300zł nie kupisz opony na tył, to pewne. Jeśli chcesz dobrze wydać pieniądze, ja bardzo polecam Continental Millestone, u mnie w rozmiarze 170/80/15, indeks prędkości 210km/h, zapłaciłem 450zł. Opona jest świetna, na głowę bije fabrycznego Dunlopa. Niedługo na przód zakładam też ten sam model opony.




Nie bardzo, ja shinko tyl ledwo za 380 kupilem a o przodzie mozna zapomniec, nie maja rozmiaru

:
Ja potrzebóję 16 i w tym rozmiarze jest mały wybór - jak mają dobrą cenę to nie ma

rozmiaru , ale pocieszam się tym , że do wiosny jeszcze kilogram czasu i coś fajnego

wytropię :idea:

:
januszek napisał/a:
Ja potrzebóję 16 i w tym rozmiarze jest mały wybór - jak mają dobrą cenę to nie ma

rozmiaru , ale pocieszam się tym , że do wiosny jeszcze kilogram czasu i coś fajnego

wytropię :idea:




Na przód szeroką 16tke łatwiej kupić niż 17 niestety

:
Witam! Polecam Metzeller Marathon 880! Bardzo dobre opony...

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
:
nooooo....udało się - przód już znalazłem za 245 zeta Shinko.Dzięki Angel 66 " przelecę"

metzellery może coś znajdę w odpowiedniej cenie.

:
januszek napisał/a:
nooooo....udało się - przód już znalazłem za 245 zeta Shinko.Dzięki Angel 66 " przelecę"

metzellery może coś znajdę w odpowiedniej cenie.




Podaj namiary.

Marcin
:
MCY napisał/a:
januszek napisał/a:
nooooo....udało się - przód już znalazłem za 245 zeta Shinko.Dzięki Angel 66 " przelecę"

metzellery może coś znajdę w odpowiedniej cenie.




Podaj namiary.




I rozmiar opony na przód

:
Jak pisałem - znalazłem -jeszcze nie kupiłem :arrow: allegro nr.aukcji:1300890354

a rozmiar :150/80/16. Jutro będę dzwonił , ale obawiam się , że mają wolne więc prawdopodobnie w poniedziałek napiszę jak po negocjacjach ceny - bo muszę coś urwać

- mój dziadek handlował guzikami....... :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Raptor40 2010-11-11, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group