Problem z płynem
Odpowiedz do tematu

Staller
[Usunięty]
: Problem z płynem
Witam mam problem z płynem chłodzącym gdyż po zgaszeniu mojej Hondy(shadow vt500)wyrzuca mi płyn przez zbiorniczek wyrównawczy.Moja Honda nie posiada TERMOSTATU.Podejrzewam uszczelke pod głowica lecz nie przybywa mi oleju w silniku.Podczas jazdy nic się z nią nie dzieje i świece są suche. Proszę o pomoc!

:
Zaczął bym od sprawdzenia czujnika wentylatora i czy sam wentylator się włącza.

Drugi podejrzany to zawór w korku...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Staller
[Usunięty]
:
Wentylator sie włącza a z korkiem to nie wiem...

: Re: Problem z płynem
Staller napisał/a:
Witam mam problem z płynem chłodzącym gdyż po zgaszeniu mojej Hondy(shadow vt500)wyrzuca mi płyn przez zbiorniczek wyrównawczy.Moja Honda nie posiada TERMOSTATU.Podejrzewam uszczelke pod głowica lecz nie przybywa mi oleju w silniku.Podczas jazdy nic się z nią nie dzieje i świece są suche. Proszę o pomoc!




Może po prostu masz za dużo płynu w zbiorniczku. Jak wyrzuca z powodu uszczelki pod chłodnicą to przeważnie raz a porządnie.

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Witam u mnie tez cos podobnego pare razy sie zdarzyło ze żygnał płynem z chlodnicy przez zbiorniczek wyrównawczy ale po zgaszeniu moto i nie wiem czemu :!: i znika mi płyn z układu chłodzenia, i jest pod stałą kontrolą by nie zabrakło.Jak jezdze pilnuje temperatury i włączajaącego sie wyntylatora.

:
Witaj! Ja miałem podobnie i okazało się że zacierała się pompa wodna........Wymieniłem i mam spokój.......Zacznij od korka wlewu płynu.......

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group