Brak płynu w zbiorniku vt 125
Odpowiedz do tematu

: Brak płynu w zbiorniku vt 125
Witam.

Mam płyn w chłodnicy, za to w zbiorniku wyrównawczym jest sucho. Tzn tak mi sie wydaje,że to jest zbiorniczek wyrównawczy, jest umiejscowiony pod siedzeniem z prawej strony. Dolac płynu do tego zbiorniczka?? Czy mozna jezdzic tak jak jest. Poki co z mechaniki jestem totalna nogą dlatego pytam .

:
Dolej

Nawrót choroby! :)
:
Nie spotkałem w żadnej Shadówce takiego umiejscowienia zbiorniczka wyrównawczego, bezpośrednio pod siedzeniem. :lol:

Może niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni użytkownicy VT125, gdzie to moto ma zbiorniczek wyrównawczy. :lol:

Oczywiście, tak jak mówi Senda, płynu należy dolać. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Myślę Todziu, że to chodzi tylko o "punkt widzenia". U mnie w walcu choć de facto umiejscowiony jest za lewym boczkiem to doskonale widoczny po zdjęciu kanapy więc patrząc tylko z nią zdjętą można powiedzieć, że pod siedzeniem :-)

Oczywiście dobrze być pewnym, że to właściwy zbiorniczek, żeby sobie dajmy na to w "pojemniczek" na narzędzia płynu nie nalać :mrgreen:

Nawrót choroby! :)
Adamko
[Usunięty]
:
Todek napisał/a:
Nie spotkałem w żadnej Shadówce takiego umiejscowienia zbiorniczka wyrównawczego, bezpośrednio pod siedzeniem. :lol:

Może niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni użytkownicy VT125, gdzie to moto ma zbiorniczek wyrównawczy. :lol:

Oczywiście, tak jak mówi Senda, płynu należy dolać. :lol:


Miałem ale nie dotarłem do tego miejsca :mrgreen:

: Re: Brak płynu w zbiorniku vt 125
Witam.



sebeek75 napisał/a:
Witam.

Mam płyn w chłodnicy, za to w zbiorniku wyrównawczym jest sucho. [...].




Mam też taki problem jak sebeek75 tylko ja swoją sztukę kupiłem niedawno i chciałem wymienić płyn bo nie wiem co się tam znajduję, poza tym mam trochę zapasu na półce w garażu.

Już bym zaczął wykonywać wszystko jak należy, jak opisane na forum i w serwisówce ale ku moim oczom po schyleniu głowy do poziomu krytycznego ukazała się niepodłączona czarna, gumowa rurka, której drugi koniec dochodził właśnie do zbiorniczka (nic dziwnego, że w zbiorniczku susza :-> ). Niestety nie mogę znaleźć gdzie to podłączyć w mojej Shadowie VT1100C z 86r.

Pomoże ktoś? Z góry dzięki Pozdrawiam.

:
Hehehe, ta gumowa rurka o której piszesz, to rurka przelewowa, służy do tego, żeby w przypadku uzbierania się nadmiaru płyny w układzie, mógł on swobodnie sam gdzieś znaleźć ujście, tak, żeby pozostał prawidłowy poziom :-D Nic nigdzie nie musisz podpinać, wszystko jest tam na swoim miejscu i jest tak, jak być powinno :-) Zlej cały płyn, uzupełnij na maxa, przez wlew przy chłodnicy, odpal moto, daj mu się odpowietrzyć i braki uzupełniaj poprzez dolewanie do zbiorniczka wyrównawczego ;-)

:
Dzięki właśnie znalazłem to w serwisówce po jej dokładniejszym przestudiowaniu :oops:



No ładnie dałem ciała :-P



Dzięki jeszcze raz Pozdrawiam.



Na wytłumaczenie tylko powiem, że moje moto było modyfikowane (jak z resztą wiesz Divastion) i ta rurka po prostu wyglądała jakby się urwała albo coś podobnego. W serwisówce widać jak jest przymocowana do ramy a tu wisi luźno, nieprofesjonalnie... :koso:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group