Szyba.
Odpowiedz do tematu

:
Ile masz wzrostu?

Marcin
baracuda
[Usunięty]
:
Wzrostu mam 178 cm w sumie nic specjalnego ;)

:
Mam 175 i moja jest ustawiona kilka cm poniżej linij wzroku. Tyle że mam szeroką kierownicę i siedzę pochylony na moto.

Marcin
baracuda
[Usunięty]
:
Nic dzięki za pomoc i info. Pokombinuje i się zobaczy jak mnie wkurzy to zdejmę i już ;))



Pozdrawiam

:
Nie ma co się denerwować, szyba się bardzo przydaje w czasie jazdy na długich dystansach. Ja tak jak MCY mam 175 cm wzrostu a szybę wbrew wszelkim namowom ustawiłem ok. 2-3 cm powyżej linii oczu. Nie mam żadnych problemów z uderzającym wiatrem czy też deszczem. Patrzę sobie spokojnie przez szybę i nawijam kilometry.

Spróbuj może ustawić większą szczelinę między dolną krawędzią szyby a lampą, zmniejszysz w ten sposób podciśnienie - może to pomoże.

Powodzenia w regulacjach bo naprawdę warto :-)

Niech Cień będzie z Tobą :arrow:
:
Ja swoją mam 3cm nad lampą, mam kilka cm więcej więc patrzę nad szybką, ale nie przeszkadza mi wiatr, widocznie kąt sensowniej mi sie udało ustawić.

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
Ja u siebie szybę ustawiłem tak, żeby komponowała się z liną motocykla, a jak mi za bardzo wiało to... zamknąłem wywietrzniki w kasku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
baracuda
[Usunięty]
:
Narazie zdjalem w ogole :))



Ale dzieki za informacje mysle ze podejde do tematu jeszcze raz.



pozdrawiam

:
Nie poddawaj się. Walcz.

Marcin
:
wydaje mi się że miałeś ją trochę za nisko zamontowaną

wielo
[Usunięty]
:
MCY napisał/a:
Ja mam taką i działa.



http://allegro.pl/item116...ki_chopper.html


Postanowiłem podpiąc się pod temat,mam prostą kierownicę 90cm szer.z lekkim odgięciem w strone kierowcy czy zamontuje taką szybe jak Ty MCY

:
wielo napisał/a:
MCY napisał/a:
Ja mam taką i działa.



http://allegro.pl/item116...ki_chopper.html


Postanowiłem podpiąc się pod temat,mam prostą kierownicę 90cm szer.z lekkim odgięciem w strone kierowcy czy zamontuje taką szybe jak Ty MCY




Te uniwersalne pasują do wszystkiego. Może na wszystkim dobrze nie wyglądają. Podjedź do najbliższego motoryzacyjnego i pożycz na minutę.

Moja kierownica też jest względnie prosta.


Marcin
wielo
[Usunięty]
:
MCY napisał/a:
wielo napisał/a:
MCY napisał/a:
Ja mam taką i działa.



http://allegro.pl/item116...ki_chopper.html


Postanowiłem podpiąc się pod temat,mam prostą kierownicę 90cm szer.z lekkim odgięciem w strone kierowcy czy zamontuje taką szybe jak Ty MCY




Te uniwersalne pasują do wszystkiego. Może na wszystkim dobrze nie wyglądają. Podjedź do najbliższego motoryzacyjnego i pożycz na minutę.

Moja kierownica też jest względnie prosta.

Obrazek


dzięki bardzo Marcinie ,na nowy sezon sprawie sobię szybke z allegro :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group