Koledzy-Mam problem.750 C2 gaśnie silnik 03-4 sek na garbach
Odpowiedz do tematu

pepsol
[Usunięty]
: Koledzy-Mam problem.750 C2 gaśnie silnik 03-4 sek na garbach
Witajcie,



Moja shadołka ogólnie działa bez zarzutu ale ma peawien mankament - moze ktoś z Was miał podobne problemy lub słyszał o podobnych objawach .Otóż -podczas jazdy na gładkiej nawierzchni jest ok. problem pojawia sie , gdy jest jakiś uskok, studzienka ,garb itp .



MOTO PODRZUCI I ..... Gaśnie na chwilę trwa to ok 2- max 4 sek .zapalają sie kontrolki i ... jedzie dalej jak gdyby nic sie nie stało .



W ciągu dnia - przejazdowego zdarza się to raz -moze dwa - ale zawsze podczas nierównosci .Wygląda mi to na zasilanie - moze elektrykę - moze jakis obluzowany kabek.Mam przejechane 9 tys km .



Proszę o opinie- Dzieki !

:
Sprawdź klemy przy akumulatorze....

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Tak jak kolega powiedział klemy i główny bezpiecznik z lewej strony

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Ja bym stawiał raczej stacyjkę. Po odpięciu aku odpalone moto (ładowanie przecież masz) przecież nie zgaśnie. Może kluczyki masz za ciężkie i ruszają stacyjką podczas wstrząsów.

:
A nie może być to sprawka stopki? Słaba sprężyna, lub źle ustawiona krańcówka?

:
adam3911 napisał/a:
A nie może być to sprawka stopki? Słaba sprężyna, lub źle ustawiona krańcówka?


Może być. Na wszelki przypadek trzeba przejrzeć wszystko co ma kabelki i podokręcać.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
pepsol
[Usunięty]
:
Koledzy -





Dziekuje za rady - wszystkie zasugerowane punkty przejrzę i dam znać czy zadziałało .



Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki !

pepsol
[Usunięty]
:
Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam

Troll
[Usunięty]
:
pepsol napisał/a:
Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam




No popatrz, już w maju Ci o tym mówili ;-)

:
Troll napisał/a:
pepsol napisał/a:
Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam




No popatrz, już w maju Ci o tym mówili ;-)




I to ludzie z forum mówili :mrgreen:

Lepsi niż serwis :mrgreen: :mrgreen:

Niekiedy decydujący krok naprzód jest efektem solidnego kopa w [tylną część ciała];D.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group