szuykam rady
Odpowiedz do tematu

big87
[Usunięty]
: szuykam rady
witka mam od niedawna VT 800 i chciałbym kupić gmole kierpwnice i oparcir niewiem gdzie szukać POMOCY

:
Nie będzie to prosta sprawa. :-( VT800C to rzadko spotykany model, i chyba raczej nie ma firm produkujących akcesoria /oparcia, gmole, itp./ do tego modelu. :-( VT800C jest bliźniacza z VT700C z lat 86-87, tak więc możesz szukać ww. rzeczy także od tych modeli, bo będą pasowały na 100 %.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
big87
[Usunięty]
: Re: szuykam rady
to pasuje od 700 dzięki za rade

big87
[Usunięty]
: Re: szuykam rady
big87 napisał/a:
witka mam od niedawna VT 800 i chciałbym kupić gmole kierpwnice i oparcir niewiem gdzie szukać POMOCY

:
tak. model vt 800 jest taki sam jak vt 700. rozni sie kilkoma elementami: moc silnika , ilosc biegow, kolami. jesli chodzi o oparcie "Zibi" udostepnil rysunki, na ktorych ja tez sie kierowalem i cos ulepilem. jesli chodzi o gmole to mam juz rysunki i zakupiony material i tez zaczynam od jutra lepic to. jak juz skoncze to podrzuce fotki na neta i zobaczysz czy ci sie spodobaja. wrazie jakis pytan pisz. pozdrr

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group