Gmole vt 600
Odpowiedz do tematu

:
Ups!!! Składają się do góry,ale są na śrubie i mam nadzieję je przekręcić. Czyli powinny się składać do tyłu i w górę?

Piotr
:
PIOTReS napisał/a:
Ups!!! Składają się do góry,ale są na śrubie i mam nadzieję je przekręcić. Czyli powinny się składać do tyłu i w górę?


Przynaminiej na tyle żeby ewentualne spotkanie podnóżka z asfaltem spowdowało jego cofnięcie zamiast stworzyło z niego "oś obrotu" :-/ , bo to mało atrakcyjna perspektywa...

Nawrót choroby! :)
:
Ze zdjęcia to wygląda, że są pod jakimś kątem, ale posiedź nad tym przemyśl to czy napewno pod wystarczającym.

Nawrót choroby! :)
:
Trochę odświeżę temat, bo potrzebuję ubrać moją lalunię w gmole przednie, tylne i bagażnik. Oczywiście wszystko z nierdzewki. Szukam więc osoby, która podjęłaby się tej robótki, ale niestety odpada przyjazd na pomiary, więc trzeba byłoby skroić coś z innych pobliskich 600- tek :-/

Niech Cień będzie z Tobą :arrow:
:
Czarniutki napisał/a:
Trochę odświeżę temat, bo potrzebuję ubrać moją lalunię w gmole przednie, tylne i bagażnik. Oczywiście wszystko z nierdzewki. Szukam więc osoby, która podjęłaby się tej robótki, ale niestety odpada przyjazd na pomiary, więc trzeba byłoby skroić coś z innych pobliskich 600- tek :-/


Pogadaj z Piotr75... napisałem mu, że jak coś to służę wymiarem gmoli z mojej...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
Czarniutki napisał/a:
Trochę odświeżę temat, bo potrzebuję ubrać moją lalunię w gmole przednie, tylne i bagażnik. Oczywiście wszystko z nierdzewki. Szukam więc osoby, która podjęłaby się tej robótki, ale niestety odpada przyjazd na pomiary, więc trzeba byłoby skroić coś z innych pobliskich 600- tek :-/


Pogadaj z Piotr75... napisałem mu, że jak coś to służę wymiarem gmoli z mojej...


Ano posłałem już zapytanie. A czy w 600-tce miałeś również tylne?

Niech Cień będzie z Tobą :arrow:
:
Czarniutki napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
Czarniutki napisał/a:
Trochę odświeżę temat, bo potrzebuję ubrać moją lalunię w gmole przednie, tylne i bagażnik. Oczywiście wszystko z nierdzewki. Szukam więc osoby, która podjęłaby się tej robótki, ale niestety odpada przyjazd na pomiary, więc trzeba byłoby skroić coś z innych pobliskich 600- tek :-/


Pogadaj z Piotr75... napisałem mu, że jak coś to służę wymiarem gmoli z mojej...


Ano posłałem już zapytanie. A czy w 600-tce miałeś również tylne?




Nie i ogólnie jestem przeciwnikiem tego typu rzeczy, ale po glebie w 2008 stwierdziłem, że chociaż przedni się przyda :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
PIOTReS napisał/a:
Myślę, że zrobię to po kosztach materiału plus chora wątroba :-/ . Właśnie przed chwilą z nim rozmawiałem i widzi przyszłość w tym interesie. Mam nadzieję, że uda mi się załatwić zniżki dla forumowiczów. Ma niezłe zaplecze sprzętowe, w obróbce metalu siedzi od zawsze. Ale ja jako blondyn :mrgreen: zajarzyłem po dłuższych poszukiwaniach w necie , że pod bokiem mam takiego fachmana. Problem teraz jest z przymiarkami, jestem świerzynka-moto i nie mam "zimowego" stroju i doświadczenia żeby jechać do niego ok 60 km. Jak skończę robotę wstawię zdjęcia. Gmole oczywiście z nierdzewki.




I jak tak zrobiłeś już gmole. Też przymierzam się do zrobienia pazurków dlatego byłbym wdzięczny za zamieszczenie zdjęć.

Jeśli nic się nie zmieni zabieram się do pracy jutro.

janus
[Usunięty]
:
mam Panowie pytanie ile generalnie kosztują takie gmole bo zastanawiam się czy by sobie takich nie zrobić bo dostęp do sprzętu jest ale nie wiem jakie to są koszty ?

:
janus napisał/a:
mam Panowie pytanie ile generalnie kosztują takie gmole bo zastanawiam się czy by sobie takich nie zrobić bo dostęp do sprzętu jest ale nie wiem jakie to są koszty ?




Jak masz sprzęt i umiejętności to koszt ich wykonania z "kwasówki" - (bez chromowania) myślę że zamknie się w granicach 150 zł + bardzo dużo czasu przy czyszczeniu i polerowaniu.

:
A to obiecane zdjęcia 1



2 3

:
Witam! Czy ktoś może używa takich gmoli? http://moto.allegro.pl/it...spacerowki.html



Mam w związku z nimi pytanie- czy nie będą obcierać o asfalt przy mocniejszym położeniu się na zakręcie? Jak patrzę na fotografie to pojawiają mi się takie obawy... :roll:

:
pietrachVI napisał/a:
Witam! Czy ktoś może używa takich gmoli? http://moto.allegro.pl/it...spacerowki.html



Mam w związku z nimi pytanie- czy nie będą obcierać o asfalt przy mocniejszym położeniu się na zakręcie? Jak patrzę na fotografie to pojawiają mi się takie obawy... :roll:




Nie będą obcierały w głębszym pochyleniu...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Potwierdzam nie będą obcierały

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group