Który zestawik bylby najlepszy
Odpowiedz do tematu

putrycy
[Usunięty]
: Który zestawik bylby najlepszy
Ostatnio z racji awarii gaźników, temat opon zszedł na dalszy plan, ale dziś powrócił. Dziś odkryłem, że DOT na moich obecnych oponach wskazuje na wiek opon 10 i 8 lat !

Z przodu mam obecnie metzelera lasertec, lat 10. Tył - cheng shin (xxx GS*) lat 8.

Opony wyglądają całkiem dobrze, tzn bierznik w lasertecu na połowę użycia, to samo z cheng shinem, ale ten wiek..

Dlatego po małym riserczu, doszedłem do kilku zestawów które mnie interesują i nie wiem który będzie najlepszy. Od razu zaznaczam, że mój budżet oponowy jest bardzo skromny, rzędu 450zł.



1) F: pirelli city demon R: MITAS r 15 (220 zł + 198 zł) moto-portal.pl

2) F: maxxis promaxx R: maxxis promaxx - allegro

3) F: Shinko 230 Tour master R: Shinko 712 ~400zł moto-hurt



Jak myślicie, co będzie najlepsze do VT 500 e ?



*xxx - nie pamiętam dokładnego modelu. W charakterze recenzji tej opony.. jeżdżę na niej od momentu zakupienia moto, czyli 1 rok.. Na suchym jest świetna, na mokrym.. dojeżdżałem kiedyś do skrzyżowania ok 40 km/h w koleinie pełnej wody.. LEKKO po

tylnym hamulcu i tył "płynie" do przodu.

:
Ja osobiście proponowałbym ten zestaw Shinko. :lol: Tylko na tył też weź R230 Tour Master, a nie R712. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Maxis posiadam na tyle opona kupiona jako nowa za 340 zł w tamtym roku 2 raz już nie kupię raz odpada kawałkami i strasznie szybko się ściera z przodu mam bridgestone kupiona na allegro za 220 zł fakt Nowa ale już ma 2 sezony bo rok w magazynie i 2 rok na MOTO

Tyle Mego w tym temacie ;-)

Hektor
[Usunięty]
:
Ja bym brał Shinko 230 tył i przód( troszkę ciężarków dodali) ale fajnie trzyma na mokrym i suchym ogólnie super a cena .... :)

:
Maxisa nie polecam... Strasznie śliski...



Ojciec - to brzmi dumnie!!!
:
Shinko ruled :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
putrycy
[Usunięty]
:
Dzięki. Zamawiam shink'i.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group