boczki do Vt600
Odpowiedz do tematu

ajezier
[Usunięty]
: boczki do Vt600
Witam, jak w temacie.. poszukuję boczków do 600tki (a dokładniej to jeden - prawy)... mam pękniety i dobrze by go wymienić

:
Po pierwsze, żeby nie było niejasności :mrgreen: napisz czy jest to VT czy VLX...

A potem zajżyj na allegro...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
Po pierwsze, żeby nie było niejasności :mrgreen: napisz czy jest to VT czy VLX...

A potem zajżyj na allegro...


i rocznik napisz...

Nawrót choroby! :)
:
Jeśli tanio i niekoniecznie oryginalne to tu:

www.plastbike.pl

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Jeszcze można pospawać.

Marcin
gru
[Usunięty]
:
GhoustDragon napisał/a:
A potem zajżyj na allegro...


ta, jasne, 150 za sztuke, uzywke, kawalek plastiku...

skad oni biora te ceny? jak jezdze motocyklem, to musze byc od razu frajerem z ciezkim portfelem?

:
Boczki do vt 600 są na allegro tylko trzeba zapytać gościa czy cena za szt. czy za kpl.

http://allegro.pl/item991212043_vt_600_1100.html

:
Wyraźnie jest napidsane : Cena dotyczy boczka pod siedzenie VT 600

więc nie ma co dzwonić.

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
gru napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
A potem zajżyj na allegro...


ta, jasne, 150 za sztuke, uzywke, kawalek plastiku...

skad oni biora te ceny? jak jezdze motocyklem, to musze byc od razu frajerem z ciezkim portfelem?




Sorry, ale stać na konia to i stać na owies...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
devil
[Usunięty]
:
a owies drogi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre

ajezier
[Usunięty]
:
Ghost - VLX



rocznik moto - '94,

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group