Różna odległość między oponą a ramieniami wahacza. ??
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tom napisał/a:
dzięki za zainteresowanie tematem :-D



Pójdę za radą Mateusza, może trochę się zwiększy ta odległość, bo rzeczywiście już prawie trze opona.



pozdrawiam


"Prawie" robi dużą różnicę :-) Ale spróbuj, może pomóc ... A jak nie pomoże to po prostu obserwuj oponę ... i zaczniesz sie martwić, jak zacznie już trzeć :-)



A swoją drogą, jakie ciśnienie dajecie na opony? Zgodnie z serwisówką?? Bo przyznam, że mnie serwisówka zaskoczyła ... dawałem jak w samochodzie na przód i tył 2,2 a tu .... 2,2 przód a 2,3-2,5 - w zależności od obciążenia - tył :-)

:
Zgodnie z tabelką umieszczoną na ramie mojej maszynki na przód dmuchamy 2,0 a na tył 2,0 lub 2,5 z pasażerem.

:
jacabe napisał/a:
Zgodnie z tabelką umieszczoną na ramie mojej maszynki na przód dmuchamy 2,0 a na tył 2,0 lub 2,5 z pasażerem.


Moja jest z 83 :-) A to spora różnica :-)

:
Mateusz napisał/a:


A swoją drogą, jakie ciśnienie dajecie na opony? Zgodnie z serwisówką?? Bo przyznam, że mnie serwisówka zaskoczyła ... a tu .... 2,2 przód a 2,3-2,5 - w zależności od obciążenia - tył :-)
Tak??? :koso:

Ogólnie dostępna serwisówka "internetowa" dla rocznika '83 podaje: 2,0 przód, 2,0-2,50 tył...

:
Sprawdziłęm dzisiaj w mojej jest tak samo jakieś 5-10mm opona od obudowy wału.

Aak poza tym to założyłem dzisiaj wypolerowana pokrywę rozrządu(na razie tylko jedną ) rewelka. Drugą zajmę sie w sobotę.

pozdrowienia

:
jacabe napisał/a:
Sprawdziłęm dzisiaj w mojej jest tak samo jakieś 5-10mm opona od obudowy wału.

Aak poza tym to założyłem dzisiaj wypolerowana pokrywę rozrządu(na razie tylko jedną ) rewelka. Drugą zajmę sie w sobotę.

pozdrowienia




Rzuć jakieś fotki jak Ci wyszło.

Jadę jadę na motorze...
:
Globi napisał/a:
Mateusz napisał/a:


A swoją drogą, jakie ciśnienie dajecie na opony? Zgodnie z serwisówką?? Bo przyznam, że mnie serwisówka zaskoczyła ... a tu .... 2,2 przód a 2,3-2,5 - w zależności od obciążenia - tył :-)
Tak??? :koso:

Ogólnie dostępna serwisówka "internetowa" dla rocznika '83 podaje: 2,0 przód, 2,0-2,50 tył...


Tak Globi, bo ja zamienniki mam :-) Inna oponę z przodu ... a poza tym bierz pod uwagę, że ja "z automatu" stosuje wyższe obciążenie :-)

:
Cezar napisał/a:


Rzuć jakieś fotki jak Ci wyszło.


zgadzam się-czekamy na foty

:
Fotki nie oddają efektu. Musiałbym wyjechać out side. Ale napewno wyłapiecie różnicę między orginałem a tym:)

http://i16.photobucket.co...r/popolerce.jpg

a to reszta fotek z prac zimowych ale nie ma ich zabyt dużo

http://s16.photobucket.com/albums/b15/jacbar/

:
This album is private. Please login.

???

:
oops

w zasadzie to są te same fotki co w tutaj:

http://www.shadow.org.pl/forum/viewtopic.php?t=605

:
Fajne

Tylko zrób coś chłopie z tym czerwonym Silikomen!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group