/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Markowe przewody WN
Autor Wiadomość
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-03-24, 07:40   

keras napisał/a:
bardziej chodziło mi o zakończenia, np w fajce (nigdy fajki nie rozbieralem, nie wiem czy tam się coś lutuje, czy na jakiś ścisk kabel się mocuje)... z tego co zauważyłem to w cewkę po prostu kabel się wciska i sam się nadziewa na "szpilkę" o ile można to tak nazwać...


Przecież napisałem, że po prostu ją wkręcasz. W cewce jest szpilka (widzę, że jednak masz rozbieralne) bez gwintu - nadziewasz na nią przewód i dociągasz nakrętką, pod którą jest taki gumowy uszczelniacz/docisk. Natomiast w fajce jest szpilka z gwintem. Wkładasz kabel, lekko wciskasz, a potem kręcisz fajką jednocześnie ją dociskając do przewodu. I wkręcasz do oporu. :-)
 
 
keras
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-24, 07:42   

Mateusz

... twój post zauważyłem po swoim wpisie.... widziałem, widziałem.... zaparafrazowałem zupełnie nieświadomie :mrgreen: :-P
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-03-24, 07:49   

keras napisał/a:
Mateusz

... twój post zauważyłem po swoim wpisie.... widziałem, widziałem.... zaparafrazowałem zupełnie nieświadomie :mrgreen: :-P


To jeszcze Ci powiem, że w 500 i w 1100 miałem założone przewody BOSH cięte z metra, z miedziana spiralą w środku - bardzo dobre były, nie miałem żadnych przebić. Teraz mam jakieś sylikonowe, kupione na bajzlu w częściach do starych rusków. Mają grubsza miedzianą spiralę i są czarne a nie przezroczyste. Ale jeszcze nie wiem, jak działają :-)
 
 
keras
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-24, 08:01   

ja zamówiłem Hitachi ... niby lepszejsze, ale jak będzie - wyjdzie w praniu.
 
 
Locroc
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-31, 01:00   

A dlaczego chcesz zmieniac??
 
 
keras
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-31, 07:10   

zmieniam, bo moto chwilami nie pali na wszystkie gary... podejrzenie padło w pierwszej kolejnosci na przewody...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM