Części do Shadowek - Holandia
Odpowiedz do tematu

: Części do Shadowek - Holandia
Witam

Pozwolę sobie tutaj zamieścić adresik z "holenderskimi" częściami do naszych Shadowek:

http://www.cmsnl.com/sear...dellist2Page=11



Doda, jesteś Wielka!!! :-D

Aleś link wyszperała... :-D



P.S. Ale jazda!!!

Są też microfische do wszystkich modeli, VT500c także!!!!

:
Witam

Prosze powiedz jak otworzyc te mikrofisze do VT600C Z 1995

:-( Jakos niemoge trafic na stronie na ten link

:
Rigez napisał/a:
Witam

Prosze powiedz jak otworzyc te mikrofisze do VT600C Z 1995

:-( Jakos niemoge trafic na stronie na ten link




Proszę

:
Mersi seniorita :lol:

:
No dobrze, wszystko pięknie, tylko jak z stamtąd coś zamówić ściągnąć do nas?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
No dobrze, wszystko pięknie, tylko jak z stamtąd coś zamówić ściągnąć do nas?


Zapisujesz się jako użytkownik, składasz zamówienie, płacisz (kartą) - i dostajesz kurierem. Działa :-)8

:
No tak, niby proste. Na razie nic nie potrzebuję. Jak by co to zgłoszę się po pomoc. Dzięki.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A można inaczej płacić czy tylko kartą??

:
Nie pamiętam - płaciłam kartą, bo tak najprościej, ale pewnie jakimś PayPalem też się da. Najprościej sprawdzisz, składając jakieś zamówienie - na etapie wybierania formy płatności możesz się wycofać.

:
Chce kupić uszczelki pod głowice ale są 4 do wyboru ale nie wiem czym się różnią bo nie kumam w ich języku :-(

:
Płacić można TYLKO kartą. Kontakt bezpośredni jest utrudniony i trzeba robić zakupy bardzo świadomie - ale wszystko dział bez problemów.



Części należy kupować tylko po nr części - musisz taki zdobyć z katalogu części (najlepiej TU)



I jedno jeszcze - wysyłko do polski to koszt min. 22 Euro, a jeśli zamówienie będzie warte mniej niż 10 Euro to dolicza jeszcze 10 opłaty "manipulacyjnej".



Ogólnie jednak jest sprawnie i niedrogo.

W njabliższym czasie będe testował zakup ze Stanów kilku akcesoriów.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
"servicehonda" w usa działa bardzo sprawnie, zwykle wysyłają do 7 dni kurierem za zryczałtowaną opłata 10$ - niestety tylko do 48 stanów. Potem musisz mieć kogoś kto ci to przepakuje na us-post do kraju.

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Znalazłem taką stronkę.Być może już była,to przepraszam,że zaśmiecam

http://shop.wemoto.com/in...g=17&make=Honda

brat Adam
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group